Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

Jsme hrdí na naše fotbalové legendy, říkají hráči Akademie

pondělí, 29. října 2018, 10:38ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

SK Dynamo České Budějovice vychoval spoustu vynikajících hráčů. Někteří z nich se stali a to doslova českými fotbalovými legendami.

 

Videoreportáž ze sportovních tříd Akademie

úterý, 23. října 2018, 16:48ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Již téměř dva měsíce uplynuly od začátku školního roku. Jak se daří našim dětem ve „sportovkách“ na ZŠ Máj? Jaký je jejich denní program? Co se jim ve škole líbí? Dynamo Akademie TV byla u toho.

 

Písecká devatenáctka i sedmnáctka uspěla herně i výsledkově v Mostě

úterý, 23. října 2018, 09:57ČlánkyMládež
 

Dorostenci o uplynulém víkendu vyrazili na sever Čech do Mostu, odkud přivezli pět bodů a potešili i předvedeným výkonem.

 

Fotbalové derby studentů Technika - Univerzita se hraje v pondělí

čtvrtek, 18. října 2018, 18:36ČlánkyMládež
 

Městské fotbalové derby vysokoškoláků Technika – Univerzita bude v pondělí 22. října už potřetí hostit stadion na Střeleckém ostrově. Duel mezi Vysokou školou technickou a ekonomickou a Jihočeskou univerzitou začne v 18 hodin za řízení rozhodčího...

 

Dorostenci Písku se utkali s Meteorem. Mladší žáci bojovali se Spartou

čtvrtek, 18. října 2018, 01:00ČlánkyMládež
 

Písecká devatenáctka doma proti výše postaveným Pražanům odehrála velice dobrou první půli a sedmnáctka měla naopak lepší tu druhou. Od bodů nebylo daleko, ale tentokrát na ně písečtí mladíci nedosáhli.

 

V pondělí dorazí na reprezentaci fotbalisté z celého jihu Čech!

neděle, 14. října 2018, 11:20ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Střelecký ostrov prožije v pondělí 15. října mimořádný večer. Na jihu Čech se totiž po dlouhé době představí reprezentační fotbal, když se v rámci U20 Elite Tournament střetnou týmy České republiky a Anglie. Díky akci Dynama bude utkání sledovat...

 

Výběrové tréninky v Akademii

pondělí, 8. října 2018, 19:59ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

První z pravidelných výběrových tréninků hráčů z jihočeských klubů, tentokrát pro ročník 2007 proběhl ve středu 3. 10. v tréninkovém centru Složiště.

 

Dorostenci Písku se představili na Žižkově. Sedmnáctka uspěla

středa, 3. října 2018, 17:56Mládež
 

Česká liga dorostu kategorie U19 i U17 pokračovala o víkendu 8. kolem. Písecké celky se v hlavním městě utkaly s domácí Viktorkou.

 

Interní vzdělávání trenérů v Akademii

pátek, 28. září 2018, 09:45ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

V Akademii SK Dynamo působí desítky trenérů. Byť mají všichni trenérské vzdělání, (např. trenérská licence TM UEFA A (profi mládež) je podmínkou pro post hlavního trenéra akademie od žákovských kategorií výše), tak víme, že další vzdělávání se,...

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama