Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

Správný pitný režim je pro sportovce naprosto zásadní

pátek, 1. března 2019, 17:20ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

V dnešním dílu našeho nového seriálu pojmenovaného Výživa se kondiční trenér Akademie Jirka Exner bude věnovat správnému pitnému režimu, který bývá u sportující mládeže velmi často opomíjen.

 

Vzdělávání trenérů Akademie pokračuje

středa, 20. února 2019, 18:06ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Loni v září jsme poprvé psali o tehdy nově nastaveném programu interního vzdělávání trenérů v Akademii. Jak vypadá situace zhruba po půl roce, jsme se zeptali šéftrenéra přípravek Rostislava Helštýna.

 

Předvádět dobrou hru a zlepšit postavení v tabulce, má za úkol Plockova juniorka

středa, 13. února 2019, 19:21ČlánkyMládež
 

Už jen pár tréninků zbývá juniorce českobudějovického Dynama do skončení zimní přípravy a ostrého únorového startu druhé části letošního ročníku končící Juniorské ligy.

 

Dívčí fotbal v akademii je na vzestupu

úterý, 5. února 2019, 11:22ČlánkyMládežŽeny
 

V našem regionu hraje fotbal v různých přípravkových a žákovských kategoriích poměrně dost dívek. Nejinak tomu je i v SK Dynamo Akademie. Někdy na přelomu roku 2016/ 2017 přišlo vedení klubu s nápadem pokusit se založit čistě dynamácký dívčí tým....

 

Jihočeský kraj zvýšil dotace pro sportovní činnost dětí a mládeže

úterý, 29. ledna 2019, 20:49ČlánkyMládež
 

O krajské dotace za 89 milionů si mohou zájemci začít žádat od 25. února. Nejvíce peněz si mezi sebou rozdělí mladí sportovci. Konkrétně 33,5 milionu.

 

Přípravka Volenic prošla turnajem bez zaváhání. Josef Bártík nasázel 39 gólů!

úterý, 22. ledna 2019, 13:19ČlánkyMládež
 

O vítězství FC Volenice 2013 v turnaji Ekonomických služeb – BH bylo rozhodnuto už po třetím hracím dnu, v závěrečných dvou zápasech volenická přípravka potvrdila svoji letošní suverenitu a obhájila loňské prvenství bez ztráty jediného bodu.

 

Nový seriál o výživě mladých sportovců

pondělí, 21. ledna 2019, 18:15ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Kondice a správná výživa je nedílnou součástí v životě sportovce (fotbalisty nevyjímaje) již od dětství. Podobně jako například zdravotní problematika, které se také na našem webu věnujeme dlouhodobě, připravili jsme si pro Vás s naším kondičním...

 

Další trenéři získali nejvyšší mládežnickou trenérskou licenci

pátek, 11. ledna 2019, 08:33ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Mgr. Petr Čížek, Jiří Gerstner, Jan Kolčava. Tak se jmenují čerství držitelé licence UEFA trenér mládeže, která je v českém mládežnickém fotbalu nejvyšší možná. Jak je to se vzděláváním trenérů Akademie, trenérskými licencemi obecně a co obnáší...

 

Dorostenci táborského Meteoru nechali za sebou divizní favority

úterý, 8. ledna 2019, 09:19ČlánkyMládež
 

Mladší dorost FK Meteoru Tábor ovládl na sklonku minulého roku prestižní vánoční halový turnaj pořádaný KFS Jč. kraje v třeboňské hale – Memoriál JUDr. Antonína Straky. Na meteorské hráče čekali soupeři, kteří jsou účastníci divizní soutěže –...

 

Písečtí trenéři dorosteneckých kategorií se ohlíží za podzimní částí

sobota, 5. ledna 2019, 19:30ČlánkyMládež
 

Téměř na vlas stejně si na podzim vedly oba dorosty FC Písek. Devatenáctka skončila po podzimu v České lize na 11. místě s 19 body. O bod více se stejným umístěním bral dorost U17.

 
Reklama