Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

U12 Dynama doma přivítala další kolo Boujami ligy

středa, 21. listopadu 2018, 15:13ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Osm týmů z celé republiky, osm turnajů systémem každý s každým, to je Boujami liga. Projekt vymyšlený trenérem z FK Ústí nad Labem zavítal v neděli 18. listopadu do Českých Budějovic.

 

Komunikace s hráči je v akademii na vysoké úrovni

středa, 14. listopadu 2018, 10:14ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Komunikace, základ sociálního života, ale také základ fungování v týmovém sportu. V klubové Akademii bereme komunikaci jako jeden ze stavebních kamenů při výchově mladých fotbalistů.

 

Dorosty Písku odehrály poslední podzimní domácí utkání

středa, 14. listopadu 2018, 08:34ČlánkyMládež
 

Oba týmy mladšího i staršího dorostu FC Písek si připsaly těsná vítězství.

 

Šance pro mladé adepty. Zúčastněte se Školy mladých rozhodčích

úterý, 13. listopadu 2018, 07:58ČlánkyMládež
 

Komise rozhodčích a delegátů KFS Jč. kraje připravuje další ročník Školy mladých rozhodčích. V případě dostatečného počtu zájemců proběhne v několika blocích od prosince 2018 do února 2019 a zakončena bude v březnu závěrečnými zkouškami.

 

Zimní Wolf Liga startuje již příští víkend

pátek, 9. listopadu 2018, 07:31ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Jubilejním pátým ročníkem startuje příští víkend v našem tréninkovém centru Složiště Zimní Wolf Liga 2018/2019, letos s rekordní účastí.

 

Patnáctka Písku doma porazila Tempo a mladší žáci vyhráli na Dynamu

čtvrtek, 8. listopadu 2018, 11:00ČlánkyMládež
 

Starší žáci odehráli domácí zápasy proti Tempu Praha a mladší žáci hráli svoje poslední podzimní mistrovské zápasy v krajském městě proti Dynamu České Budějovice.

 

Starší dorost Písku vydoloval v Sokolově bod

úterý, 6. listopadu 2018, 07:53ČlánkyMládež
 

Písečtí byli na soupeře připraveni a dobře věděli, že je čeká utkání plné soubojů. Střelci ale tentokrát mlčeli a rozhodnout tak musel až penaltový rozstřel, který žlutomodří v lásce příliš nemají.

 

Nový seriál o zdravotní problematice hráčů

čtvrtek, 1. listopadu 2018, 22:48ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Kompenzační cvičení, dynamický strečink, statický strečink, flexibilita... To jsou nejen v moderním fotbalu věci, bez kterých se hráč v dnešní době neobejde, pokud chce ve své sportovní kariéře předejít zraněním. Co si ale pod tím přesně...

 

Žáci Písku se poměřili s pražskými celky

čtvrtek, 1. listopadu 2018, 18:42ČlánkyMládež
 

Spravedlivě si rozdělili body žákovské celky Písku a jejich soupeři. Mladí fotbalisté z jihu dokázali uspět ve dvou ze čtyř víkendových utkání.

 

Devatenáctka Písku překvapila vedoucí Slavii

pondělí, 29. října 2018, 10:45ČlánkyMládež
 

V neděli 28. října dopoledne potvrdili svěřenci trenéra Tomáše Smrčiny, že jejich výkony mají stoupající tendenci. Na Den vzniku Československa si doma vyšlápli na lídra soutěže pražskou Slavii. Písečtí starší dorostenci obrali favorita o bod a...

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama