Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

Fotbal spojuje. Mezinárodní zápas v Lipí měl i společenský rozměr

pátek, 12. dubna 2024, 10:21ČlánkyMládež
 

Lipí – Na konci minulého týdne došlo ve sportovním areálu TJ Sokol Lipí k přátelskému mezinárodnímu fotbalovému utkání mezi celky FC North Ohio (USA), dorostenců Lipí/K. Újezd a dívčího žákovského týmu SK Dynamo ČB. O výsledky šlo až v poslední...

 

Zimní liga v Chýnově dojela do cíle

středa, 13. března 2024, 15:22ČlánkyMládež
 

V krásné a prostorné sportovní hale v Chýnově uspořádali fotbaloví funkcionáři v zimním období 2023/2024 Zimní ligu žáků a přípravek, které se zúčastnily mladé fotbalové naděje z řad mužstev Jihočeského kraje.

 

Čtyři dny tréninku a zábavy. Brankářský kemp ve Strakonicích připravuje šestý ročník

středa, 6. března 2024, 14:48ČlánkyMládež
 

Strakonice – Čtyřdenní akce zaměřená na rozvoj fotbalových brankářských dovedností mládežnických gólmanů se ve Strakonicích pod taktovkou trenéra Jiřího Prokeše uskuteční již pošesté.

 

Halové turnaje na Prachaticku dojely do cíle. Na palubovkách běhalo na tisíc dětí

středa, 6. března 2024, 13:47ČlánkyMládež
 

Prachatice – Poslední únorovou neděli se v prachatické Městské hale uskutečnil další fotbalový turnaj mládeže O Pohár předsedy OFS Prachatice.

 

Budweis Cup získává na popularitě i v Evropě. Letošní ročník je rozšířen o dorost U19

čtvrtek, 15. února 2024, 08:51ČlánkyMládež
 
Aktualizováno 16. února 2024, 8:51

V jihočeské metropoli se chystá třetí ročník velkého turnaje mladých fotbalistů se silnou mezinárodní účastí. Uskuteční se ve dnech 6. – 7. července 2024 a hrát se bude opět ve sportovních areálech na Složišti a v Roudném. Děti čeká mimořádný...

 

Příměstský fotbalový kemp pro děti v krajském městě spustil registraci

neděle, 21. ledna 2024, 15:34ČlánkyMládežLetní kemp
 

České Budějovice – V jihočeské metropoli se v červenci 2024 uskuteční letní kemp Jihočeského fotbalu a Brankářské školy. Oblíbená prázdninová akce pro fotbalové nadšence z celého kraje se uskuteční již popáté.

 

V Chýnově pokračuje Zimní liga pro žáky a přípravky

úterý, 9. ledna 2024, 10:40ČlánkyMládež
 

V krásné a prostorné sportovní hale v Chýnově pořádají chýnovští fotbaloví funkcionáři i v letošním zimním období téměř každý víkend Zimní ligu žáků a přípravek, které se účastní mnoho mladých fotbalových nadějí prakticky z celého Jihočeského...

 

Jihočeška Albina Goretkiová získala cenu pro nejtalentovanější hráčku ženského fotbalu

neděle, 7. ledna 2024, 21:21ČlánkyRozhovoryMládež
 

Galavečer Našeho fotbalu v Kongresovém centru ve Zlíně mimo jiné odtajnil nejtalentovanější fotbalistku roku 2023. Tou se stala hráčka pražské Slavie Albina Goretkiová, která v průběhu sezony hostuje v prvoligovém Liberci, kde nastupuje v...

 

Turnaje mládežníků v osecké sportovní hale ovládly Hradiště a Blatná

úterý, 26. prosince 2023, 18:40ČlánkyMládež
 

Osek – Před vánočními svátky uspořádala TJ Osek ve spolupráci s firmou VLPA Mont halové fotbalové turnaje pro mládež v kategoriích starší a mladší přípravky a dorostu.

 
Reklama