Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

Okresní fotbal začal turnajem přípravek ve Vimperku

pondělí, 8. června 2020, 08:04ČlánkyMládež
 

Vimperský stadion má nový tartan a rovněž hrací plocha dostává nový rozměr. Po téměř čtyřměsíční přestávce, kdy z důvodu pandemie Covid 19 se nerozehrály žádné soutěže, se konečně hraje.

 

Jakub Kubovský: Trénovat s áčkem byla pro mě velká pocta a radost

úterý, 2. června 2020, 22:01ČlánkyMládežČFL
 

Táborsko – Jedním z mladých fotbalistů, kteří dostali minulý měsíc příležitost trénovat a hrát s A týmem FC MAS Táborsko, byl 18letý Jakub Kubovský.

 

17letý mladíček Tadeáš Hájek hrál za A tým Táborska: Tempo bylo úplně jiné, než na co jsem byl zvyklý

pondělí, 25. května 2020, 16:23ČlánkyMládežČFL
 

Táborsko – V uplynulém týdnu skončilo pro A tým FC MAS Táborsko období, kdy sehrál čtyři utkání (Dynamo ČB, Vlašim, Slavia B, Viktoria Žižkov). Vedení týmu dalo hodně příležitostí mladým hráčům. Patřil k nimi 17letý Tadeáš Hájek, který pochází z...

 

Los dorosteneckého turnaje Přátelství

pátek, 15. května 2020, 10:41ČlánkyMládež
 

Jihočeský kraj – Šestice dorosteneckých družstev vyplní červen účastí na turnaji Přátelství, jehož organizátorem je TJ Malše Roudné. Po dnešních změnách v rozlosování začíná turnaj předehrávkou 4. kola v sobotu 23. května 2020 na hřišti u Malého...

 

Portál Jihočeský fotbal uspořádá letní kemp pro děti

čtvrtek, 9. dubna 2020, 20:03ČlánkyMládež
 

České Budějovice – Po dlouhém plánování spouští web Jihočeského fotbalu premiérový ročník příměstských kempů pro mladé fotbalisty. Uskuteční se v Českých Budějovicích ve druhé polovině července. Registrace již byla spuštěna.

 

1. ročník letního příměstského kempu Jihočeského fotbalu

neděle, 22. března 2020, 17:32MládežLetní kemp
 

Portál Jihočeský fotbal slaví tento rok jubilejní 15. narozeniny a v redakci jsme se rozhodli, že je na čase o fotbale nejen psát, ale taky něco uspořádat. Zahajujeme dvěma turnusy letních příměstských kempů pro děti. Pod heslem Bav se, sportuj,...

 

Hráči Akademie Dynama trénují individuálně. Pomáhá video

sobota, 21. března 2020, 22:59ČlánkyMládež
 

České Budějovice - Současná situace okolo pandemie koronaviru se dotkla každého. Každý je nějakým způsobem omezen, aby se zabránilo šíření nákazy a ohrožení zdraví a životů nás všech. Sportovní kluby jsou uzavřené, život v nich se zastavil....

 

Akademie obdržela od Nadačního fondu defibrilátor

sobota, 14. března 2020, 12:52ČlánkyMládež
 

České Budějovice - Zástupci Akademie převzali ve středu z rukou předsedy KFS ing. Jana Jílka automatický externí defibrilátor (AED), který pro potřeby klubu věnoval Nadační fond na podporu fotbalové mládeže Jihočeského kraje ve spolupráci KFS.

 

Barbora Mrázková z Táborska dostala pozvánku do reprezentace WU15

čtvrtek, 12. března 2020, 15:37ČlánkyMládež
 

Táborsko - Nadcházejícího srazu národního ženského týmu WU15 (od 13. 3 do 18. 3. v Třeboni) se zúčastní hráčka FC MAS Táborsko. Hlavní trenérce na tomto srazu Michaele Daněčkové se bude hlásit Barbora Mrázková.

 

Střídáme fotbálek a kruhové tréninky, říká trenér žáků Salák

čtvrtek, 12. března 2020, 14:30Mládež
 

Poctivou zimní přípravu absolvují v Ledenicích i mládežnické kategorie. V okresním přeboru mladších žáků (skupina C) hraje tým pod vedením trenéra Petra Saláka.

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama