Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Zprávy z KFS a OFS

Výběr Jihočeského kraje startoval v Regions cupu, vypadl ve čtvrtfinále

pátek, 27. května 2022, 20:05ČlánkyKrajský přeborJč. KFS
 

Jihočeský výběr se po delší odmlce zúčastnil turnaje UEFA Regions Cup 2022, který hrají amatérská družstva krajských fotbalových svazů. Ve čtvrtfinále mu vystavil stopku Jihomoravský výběr.

 

Zemřel fotbalový táta Vráťa Peklo

čtvrtek, 3. března 2022, 20:23ČlánkyZprávy z KFS a OFSOFS PÍ
 

OFS Písek a TJ Hradiště oznamují velice smutnou zprávu. Ve čtvrtek 3. března 2022 nás ve věku nedožitých 65 let navždy opustil Vratislav Peklo, který byl neodmyslitelnou ikonou fotbalu na celém okrese Písek.

 

Nestor Vladimír Eibl opouští po 31 rocích post sekretáře KFS

čtvrtek, 23. prosince 2021, 23:37ČlánkyZprávy z KFS a OFSJč. KFS
 

České Budějovice – Dlouholetý sekretář Jihočeského krajského fotbalového svazu Vladimír Eibl (68) končí po více než třech dekádách ve svém úřadu a odchází do důchodu.

 

František Brož slouží dobrovodskému fotbalu přes čtyřicet let

čtvrtek, 30. září 2021, 13:00ČlánkyRozhovoryOkresyOFS ČB
 

Sportovní klub Dobrá Voda letos slaví devadesáté výročí svého vzniku a při té příležitosti ocenilo vedení klubu své dlouholeté spolupracovníky. Mezi ně patří i František Brož, jenž se na Dobrou Vodu přistěhoval na konci sedmdesátých let. Obnovil...

 

Cenu Václava Jíry obdrželi Hanzal, Ludačka a Šafránek

středa, 8. září 2021, 19:45ČlánkyZprávy z KFS a OFSJč. KFS
 

Ceny Václava Jíry v hlavní kategorii získali bývalý reprezentant Zdeněk Rygel, trenér František Komňacký a člen komise pro historii a statistiku a bývalý tiskový mluvčí národního týmu Jaroslav Kolář, rodák z Milevska.

 

Prvními členy Síně slávy OFS České Budějovice se stali Václav Prospal I., Jan Budinský a Otta Horčička

středa, 30. června 2021, 20:54ČlánkyHistorieOkresyZprávy z KFS a OFSOFS ČB
 

České Budějovice - Od února do posledního červnového pondělí odsouvala covidová pandemie slavnostní předání čestných plaket pro historicky první tři členy Síně slávy OFS České Budějovice. Laureáty se stali Václav Prospal I. in memoriam, Jan...

 

Významným partnerem OFS České Budějovice se stal Český trávník

pondělí, 28. června 2021, 16:27ČlánkyOkresyZprávy z KFS a OFSOFS ČB
 

Okresní fotbalový svaz Č. Budějovice získal významného partnera, společnost Český trávník, s.r.o. V minulém týdnu podepsali zástupci obou stran v sídle firmy v Litvínovicích smlouvu o spolupráci.

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama