Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Zprávy z KFS a OFS

Nestor Vladimír Eibl opouští po 31 rocích post sekretáře KFS

čtvrtek, 23. prosince 2021, 23:37ČlánkyZprávy z KFS a OFSJč. KFS
 

České Budějovice – Dlouholetý sekretář Jihočeského krajského fotbalového svazu Vladimír Eibl (68) končí po více než třech dekádách ve svém úřadu a odchází do důchodu.

 

František Brož slouží dobrovodskému fotbalu přes čtyřicet let

čtvrtek, 30. září 2021, 13:00ČlánkyRozhovoryOkresyOFS ČB
 

Sportovní klub Dobrá Voda letos slaví devadesáté výročí svého vzniku a při té příležitosti ocenilo vedení klubu své dlouholeté spolupracovníky. Mezi ně patří i František Brož, jenž se na Dobrou Vodu přistěhoval na konci sedmdesátých let. Obnovil...

 

Cenu Václava Jíry obdrželi Hanzal, Ludačka a Šafránek

středa, 8. září 2021, 19:45ČlánkyZprávy z KFS a OFSJč. KFS
 

Ceny Václava Jíry v hlavní kategorii získali bývalý reprezentant Zdeněk Rygel, trenér František Komňacký a člen komise pro historii a statistiku a bývalý tiskový mluvčí národního týmu Jaroslav Kolář, rodák z Milevska.

 

Prvními členy Síně slávy OFS České Budějovice se stali Václav Prospal I., Jan Budinský a Otta Horčička

středa, 30. června 2021, 20:54ČlánkyHistorieOkresyZprávy z KFS a OFSOFS ČB
 

České Budějovice - Od února do posledního červnového pondělí odsouvala covidová pandemie slavnostní předání čestných plaket pro historicky první tři členy Síně slávy OFS České Budějovice. Laureáty se stali Václav Prospal I. in memoriam, Jan...

 

Významným partnerem OFS České Budějovice se stal Český trávník

pondělí, 28. června 2021, 16:27ČlánkyOkresyZprávy z KFS a OFSOFS ČB
 

Okresní fotbalový svaz Č. Budějovice získal významného partnera, společnost Český trávník, s.r.o. V minulém týdnu podepsali zástupci obou stran v sídle firmy v Litvínovicích smlouvu o spolupráci.

 

Memoriál Jiřího Zoubka st. se smrskl na jediný zápas

pondělí, 21. června 2021, 15:19ČlánkyTurnajeZprávy z KFS a OFSOFS PT
 

Pěčnov - V neděli uspořádali pěčnovští pořadatelé ve spolupráci se lhenickými kolegy již tradiční vzpomínkovou akci na svého spoluhráče a kamaráda Jirku Zoubka st. Bohužel, tentokrát bylo jindy zajímavé fotbalové klání pro fotbalisty dříve...

 

Finále poháru OFS Tábor hostí stadion na „Kvapilce“

pátek, 18. června 2021, 09:49ČlánkyOkresyZprávy z KFS a OFSOFS TÁ
 

Tábor – Mimořádný zážitek čeká na finalisty okresního kola Českého poháru na Táborsku. Týmy SK Červený kůň a TJ Vlastiboř si to rozdají o vítěznou trofej na táborském stadionu, který využívá k domácím zápasů druholigový FC MAS Táborsko.

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama