Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

Výběrové tréninky v Akademii

pondělí, 8. října 2018, 19:59ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

První z pravidelných výběrových tréninků hráčů z jihočeských klubů, tentokrát pro ročník 2007 proběhl ve středu 3. 10. v tréninkovém centru Složiště.

 

Dorostenci Písku se představili na Žižkově. Sedmnáctka uspěla

středa, 3. října 2018, 17:56Mládež
 

Česká liga dorostu kategorie U19 i U17 pokračovala o víkendu 8. kolem. Písecké celky se v hlavním městě utkaly s domácí Viktorkou.

 

Interní vzdělávání trenérů v Akademii

pátek, 28. září 2018, 09:45ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

V Akademii SK Dynamo působí desítky trenérů. Byť mají všichni trenérské vzdělání, (např. trenérská licence TM UEFA A (profi mládež) je podmínkou pro post hlavního trenéra akademie od žákovských kategorií výše), tak víme, že další vzdělávání se,...

 

Dorostenci Písku příbramské návštěvě nic nedarovali

středa, 26. září 2018, 20:56ČlánkyMládež
 

Dobrý víkend, který jim pomůže nejen bodově, ale také po psychické stránce, mají za sebou dorostenecké celky FC Písek, které v domácím prostředí zdolaly Příbram.

 

Zdraví hráčů je v akademii na předním místě

sobota, 15. září 2018, 10:56ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Na zdraví hráčů klademe v akademii velký důraz. Proto v akademii působí tým zkušených fyzioterapeutů. Vnést trochu světla do této někdy opomíjené problematiky se pokusí hlavní fyzioterapeut akademie PhDr. Radek Pícha v následujícím článku.

 

Kanadské fotbalistky na návštěvě akademie

čtvrtek, 13. září 2018, 10:19ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

V úterý 11. září dopoledne se v akademii mluvilo povětšinou anglicky. Tým našich dívek měl totiž společný trénink s fotbalistkami kategorie U14 z kanadského klubu Cumberland United Soccer Club, které zde byly na pozvání jejich bývalého a našeho...

 

Akademie Dynama po dvou měsících provozu

středa, 12. září 2018, 01:40ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Od oficiálního startu „dynamácké“ klubové akademie uplynuly dva měsíce. Jaký byl rozjezd, co se podařilo nebo v čem naopak akademii tlačí bota? Funguje vše jak má? Na tyto a další otázky odpovídá technický ředitel akademie Tomáš Maruška.

 

Žáci Dynama sebrali Spartě pět bodů

čtvrtek, 6. září 2018, 17:23MládežAkademie SK Dynamo
 

Žákovské týmy Akademie SK Dynamo Č. Budějovice odehrály další ligový zápas na Složišti proti pražské Spartě. Z těžkého dvojboje kategorií U15 a U14 vytěžily dohromady pět bodů. Dvěma góly se za obě družstva blýskli Matuška s Hronem. Stačilo jim...

 

Přípravky na turnaji v Lomnici si vyzkoušely fotbal trochu jinak

čtvrtek, 30. srpna 2018, 10:21ČlánkyMládež
 

Uplynulou sobotu se ve sportovním areálu v Lomnici nad Lužnicí uskutečnil 8. ročník turnaje přípravek pořádaný TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí pod záštitou Města Lomnice nad Lužnicí a SK Dynamo Akademie. Turnaj byl uspořádán pro kategorii U9 a...

 
Reklama