Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

Léto plné zábavy! Jihočeský fotbal pořádá červencový kemp a brankářskou školu

středa, 28. dubna 2021, 19:07ČlánkyMládežLetní kemp
 

České Budějovice – Přemýšlíte, jak vašim dětem zpestřit prázdniny? Pokud sportují a věnují se fotbalu, máme pro vás jedinečný tip. Jihočeský fotbal pořádá v červenci druhý ročník letního kempu pro děti a nově spouští speciální brankářskou školu.

 

Primátor Č. Budějovic podepsal memoranda se sportovními akademiemi

čtvrtek, 22. dubna 2021, 20:22ČlánkyMládež
 

České Budějovice - Ve čtvrtek 22. dubna 2021 byla podepsána Memoranda o spolupráci při rozvoji klubových akademií mezi městem a zástupci sportovních klubů a svazů na období tří let, tedy do roku 2024.

 

FC MAS Táborsko dbá na rozvoj dětí ve sportovních třídách

pátek, 16. dubna 2021, 12:18ČlánkyMládež
 

FC MAS Táborsko, fotbalový klub se statusem SCM (sportovního centra mládeže), bude mít v následujícím školním roce 2021/22 obsazeny všechny sportovní třídy v rámci žákovských kategorií na Základní škole Zborovská v Táboře. Do „eska“ šesté a páté...

 

Jiří Vlček ml.: Chceme pomáhat ostatním klubům Českobudějovicka

čtvrtek, 1. dubna 2021, 11:36ČlánkyMládežOkresy
 

Blíží se volby do výkonného výboru OFS České Budějovice, kde bude mládežnickou Akademii Dynama zastupovat trenér přípravek Jiří Vlček mladší, který svou dosavadní trenérskou kariéru spojil právě s černobílým klubem.

 

Na Písecku se uskuteční kemp pro malé fotbalisty a fotbalistky

pátek, 26. března 2021, 11:02ČlánkyMládež
 

Na letní prázdniny je opět na okrese Písek připraven PFT - příměstský fotbalový tábor, který má tradici již od roku 2013.

 

Písečtí žáci besedovali s reprezentantem Antonínem Barákem

středa, 17. března 2021, 07:20ČlánkyMládež
 

Písek - I když protiepidemická opatření nedovolují trénovat ve skupinách, mladší žáky kategorie U12 to neodradilo. Připravují se třikrát v týdnu, trenér Martin Jirsa jim dává úkoly na víkend, a jak nám prozradil, někteří jedinci si dokonce...

 

Talent Jakub Kašpírek: Ve Slavii jsem velmi spokojený

pondělí, 22. února 2021, 19:00ČlánkyMládež
 

Útočník Jakub Kašpírek (16) se předloni zařadil mezi talentové hráče FC Písek, kteří svými mimořádnými výkony vzbudili zájem prvoligových klubů. Rodák z Kladrub na Strakonicku střílel góly v žákovské kategorii jako na běžícím pásu, laso mu házely...

 

Mládež Táborska bude i v tomto roce hrát pod hlavičkou Sportovního centra mládeže

úterý, 16. února 2021, 22:25ČlánkyMládežFNL
 

Táborsko - Zapsaný spolek FC Táborsko obhájil i pro tento rok statut Sportovního centra mládeže v licenčním řízení, které vyhlašuje FAČR. Více informací o průběhu řízení nám přiblížil vedoucí trenér SCM Kamil Tobiáš.

 

Kaplický František Hájek byl vyhlášen trenérem roku žáků

čtvrtek, 4. února 2021, 19:36ČlánkyMládež
 

Kaplice – Dalšího významného ocenění se dočkal kaplický trenér František Hájek (69). V roce 2019 získal Cenu Dr. Václava Jíry za celoživotní zásluhy o rozvoj fotbalu, letos byl vyhlášen nejlepším žákovským trenérem v republice.

 

Vladan Vršecký: V Ottawě jsem velice spokojený

neděle, 17. ledna 2021, 17:47ČlánkyRozhovoryMládež
 

Ottawa (Kanada) – Strakonický rodák a bývalý brankář Vladan Vršecký trénuje od února 2014 mladé fotbalisty z kanadské Ottawy. V klubu, který se stará o dva a půl tisíce hráčů, není jediným Jihočechem.

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama