Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

V zimní přestávce se chystají halové turnaje pro dorostence a starší žáky

sobota, 6. listopadu 2021, 14:42ČlánkyMládež
 

Portál Jihočeský fotbal ve spolupráci s Jihočeským krajským svazem futsalu připravuje seriál halových turnajů pro mládežnická družstva.

 

Bývalá hráčka Táborska Barbora Mrázková hrála za reprezentaci proti Mexiku

úterý, 2. listopadu 2021, 19:42ČlánkyMládež
 

Táborsko – Nedávného srazu národního ženského týmu WU17 se zúčastnila bývalá hráčka FC MAS Táborsko, od července letošního roku obránkyně Slavie Praha, Barbora Mrázková. Nastoupila ve dvou utkáních proti Mexiku, přičemž český tým jednou prohrál a...

 

Přípravky Dynama – proč právě takto?

sobota, 23. října 2021, 08:41ČlánkyMládež
 

Šéftrenér přípravek Dynama, Rostislav Helštýn: "Tento díl ze seriálu článků chceme věnovat tématu, po jaké cestě v přípravkách jdeme a proč. V podstatě je to úplně jednoduché. Vycházíme z toho, že za prvé, věk přípravek (5-11 let) má své...

 

Tři roky přípravek v Akademii SK Dynamo

pátek, 8. října 2021, 10:43ČlánkyMládež
 

České Budějovice - „Už jsou to tři roky, co funguje naše akademie. Tedy včetně přípravek. Množství aktivit, způsoby, kterými pracujeme, přesahy, které naše práce dětem a do rodin přináší, jsou na naše poměry nadstandardní. Tento článek je v...

 

VŠTE patří mezi zakladatele Univerzitní fotbalové ligy

neděle, 19. září 2021, 12:19ČlánkyMládež
 

Po ledním hokeji bude mít českobudějovická Vysoká škola technická a ekonomická (VŠTE) zastoupení také v nové Univerzitní fotbalové lize. Ta začne v říjnu a představí se v ní 13 univerzit rozdělených do čtyř skupin.

 

Ježkův memoriál se odehraje na jihočeských stadionech

středa, 1. září 2021, 07:22ČlánkyMládež
 

Písecký stadion bude ve středu 1. září 2021 od 17 hodin dějištěm prvního utkání mezinárodního turnaje Václava Ježka, v němž se střetne český národní tým do 18 let s Rakouskem.

 

Reprezentační premiéra na Doprastav stadionu. Už ve čtvrtek se hraje Česko – Rakousko dorostenek WU17

úterý, 31. srpna 2021, 17:05ČlánkyMládežI. A třída
 

Roudenský Doprastav stadion bude ve čtvrtek 2. září od 17 hodin místem mezistátního utkání Česko – Rakousko WU17, tedy dívek do 17 let.

 

Na mládežnický turnaji do Chýnova dorazil i reprekouč Jaroslav Šilhavý

středa, 25. srpna 2021, 19:24ČlánkyMládež
 

V Chýnově uspořádalo v sobotu 21. 8. 2021 město Chýnov spolu s fotbalovým oddílem FC Chýnov opět velice vydařený již 3. ročník tohoto turnaje v kategorii mladších přípravek, (ročník 2013 a mladší). Za velmi pěkného počasí se turnaje zúčastnilo...

 

V sobotu se koná turnaj mladších přípravek O pohár starosty města Chýnov

čtvrtek, 19. srpna 2021, 08:45ČlánkyMládež
 

Město Chýnov a Fotbalový klub Chýnov pořádají tuto sobotu, t.j. 21. srpna, na fotbalovém stadiónu již třetí ročník turnaje o Pohár starosty města Chýnov v kategorii mladších přípravek U9.

 
Reklama
Reklama