Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mládež

Dorostenci Písku se utkali s Meteorem. Mladší žáci bojovali se Spartou

čtvrtek, 18. října 2018, 01:00ČlánkyMládež
 

Písecká devatenáctka doma proti výše postaveným Pražanům odehrála velice dobrou první půli a sedmnáctka měla naopak lepší tu druhou. Od bodů nebylo daleko, ale tentokrát na ně písečtí mladíci nedosáhli.

 

V pondělí dorazí na reprezentaci fotbalisté z celého jihu Čech!

neděle, 14. října 2018, 11:20ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Střelecký ostrov prožije v pondělí 15. října mimořádný večer. Na jihu Čech se totiž po dlouhé době představí reprezentační fotbal, když se v rámci U20 Elite Tournament střetnou týmy České republiky a Anglie. Díky akci Dynama bude utkání sledovat...

 

Výběrové tréninky v Akademii

pondělí, 8. října 2018, 19:59ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

První z pravidelných výběrových tréninků hráčů z jihočeských klubů, tentokrát pro ročník 2007 proběhl ve středu 3. 10. v tréninkovém centru Složiště.

 

Dorostenci Písku se představili na Žižkově. Sedmnáctka uspěla

středa, 3. října 2018, 17:56Mládež
 

Česká liga dorostu kategorie U19 i U17 pokračovala o víkendu 8. kolem. Písecké celky se v hlavním městě utkaly s domácí Viktorkou.

 

Interní vzdělávání trenérů v Akademii

pátek, 28. září 2018, 09:45ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

V Akademii SK Dynamo působí desítky trenérů. Byť mají všichni trenérské vzdělání, (např. trenérská licence TM UEFA A (profi mládež) je podmínkou pro post hlavního trenéra akademie od žákovských kategorií výše), tak víme, že další vzdělávání se,...

 

Dorostenci Písku příbramské návštěvě nic nedarovali

středa, 26. září 2018, 20:56ČlánkyMládež
 

Dobrý víkend, který jim pomůže nejen bodově, ale také po psychické stránce, mají za sebou dorostenecké celky FC Písek, které v domácím prostředí zdolaly Příbram.

 

Zdraví hráčů je v akademii na předním místě

sobota, 15. září 2018, 10:56ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

Na zdraví hráčů klademe v akademii velký důraz. Proto v akademii působí tým zkušených fyzioterapeutů. Vnést trochu světla do této někdy opomíjené problematiky se pokusí hlavní fyzioterapeut akademie PhDr. Radek Pícha v následujícím článku.

 

Kanadské fotbalistky na návštěvě akademie

čtvrtek, 13. září 2018, 10:19ČlánkyMládežAkademie SK Dynamo
 

V úterý 11. září dopoledne se v akademii mluvilo povětšinou anglicky. Tým našich dívek měl totiž společný trénink s fotbalistkami kategorie U14 z kanadského klubu Cumberland United Soccer Club, které zde byly na pozvání jejich bývalého a našeho...

 
Reklama