Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

ČFL

Písečtí hledají nového kapitána a brankáře

neděle, 3. února 2019, 16:46ČlánkyČFL
 

Zimní přípravné období není pouze o trénování, vylepšování kondice či dovedností, ale přináší také starosti se složením kádru pro nadcházející jaro. Odchody, příchody i zranění se řeší také u Otavy, o čemž blíže pohovoří člen vedení klubu Milan...

 

Před cestou na Moravu porazili žlutomodří Klatovy

sobota, 2. února 2019, 16:37ČlánkyČFL
 

Příprava je v plném proudu, písečtí fotbalisté v sobotu 2. února po obědě sehráli již páté přátelské utkání, ve kterém jim byly soupeřem divizní Klatovy. Hráči domácího celku mají za sebou fyzicky velmi náročnou část přípravy, a proto bylo možné...

 

Proti Vlašimi se žlutomodří předvedli až po poločase

sobota, 26. ledna 2019, 18:55ČlánkyČFL
 

Zatím nejtěžší přípravná zkouška čekala v sobotu kolem oběda na svěřence trenéra Milana Nouska mladšího. Na umělce u Otavy se představila druholigová Vlašim.

 

Pavel Horváth viděl remízu své Plzně s Pískem

středa, 23. ledna 2019, 23:58ČlánkyČFL
 

Ke třetímu přátelskému utkání v rámci zimní přípravy nastoupili písečtí třetiligoví fotbalisté proti juniorce plzeňské Viktorky.

 

S příbramskou devatenáctkou se Písečtí rozešli smírně

čtvrtek, 17. ledna 2019, 10:28ČFL
 

Oproti pondělní apokalypse se středeční přátelské utkání píseckého třetiligového áčka, kterému byla tentokrát soupeřem devatenáctka z Příbrami, stihlo odehrát celé a za mnohem příznivějšího počasí.

 

Jako na Sibiři. Úvodní přípravu Písku zkomplikovalo počasí

pondělí, 14. ledna 2019, 23:58ČlánkyČFL
 

Měla to být první zimní herní zkouška třetiligového celku trenéra Milana Nouska, moc se z ní však neuskutečnilo. Utkání ukončila sněhová vánice.

 

Impulzivní jsem byl i na hřišti, přiznává nový asistent Písku Zdeněk Koukal

pondělí, 14. ledna 2019, 09:41ČlánkyČFL
 

Písecká kabina hlásila posilu hned během úvodního zimního tréninku. Posila to však není hráčská, došlo k rozšíření realizačního týmu o asistenta Zdeňka Koukala (34), který dříve po boku Romana Nádvorníka působil v Táborsku a v Karviné.

 

Milan Nousek: Nic jim neodpustíme. Budou dřít

čtvrtek, 10. ledna 2019, 21:58ČlánkyRozhovoryČFL
 

Písečtí třetiligoví fotbalisté si pochutnávají na prvních porcích zimní přípravy. Čekají je tréninkové jednotky, přátelské zápasy i soustředění. Přečtěte si, co před úvodním setkáním s hráči prozradil trenér Milan Nousek mladší.

 
Reklama