Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Turnaje

V zámecké zahradě v Radeníně se proháněl Tomáš Řepka, pískal Ivan Grégr

úterý, 18. srpna 2020, 19:28ČlánkyTurnaje
 

Radenín – Dvanáctý ročník sobotního turnaje o Pohár starosty Radenína v malé kopané se konal v zámecké zahradě malé vesničky nedaleko Chýnova. Známý sparťan Tomáš Řepka nastoupil v rodišti své přítelkyně Kateřiny Kristelové za mužstvo FC Debakl.

 

Turnaj v Pištíně ovládli domácí před Černým Dubem

čtvrtek, 13. srpna 2020, 18:16ČlánkyTurnaje
 

Pištín – V sobotu 8. 8. 2020 se v Pištíně uskutečnil 24. ročník fotbalového turnaje PRAKTIC. Protože se zúčastnila pouze tři družstva - Praktic FC Pištín, TJ Drahonice a TJ Slovan Černý Dub, odehrál se turnaj formou každý s každým.

 

V turnaji hráčů nad 35 let přálo štěstí domácímu Sokolu Kamenný Újezd

pondělí, 10. srpna 2020, 17:10ČlánkyTurnaje
 

Kamenný Újezd – Za krásného letního počasí proběhl další ročník tradičního turnaje hráčů nad 35 let. V sobotu se ho ve čtyřech zápasech zúčastnilo přes šest desítek hráčů. Přesně dvaašedesát!

 

Pohár plánského starosty si odvezlo Mladé

neděle, 9. srpna 2020, 22:39ČlánkyI. A třídaI. B třídaTurnaje
 

Planá – O Pohár starosty obce Planá se tropickou odpolední sobotu 8. srpna utkaly týmy Plané, Kamenného Újezdu, Mladého a Nemanic.

 

Turnaj v Tučapech vyhrála domácí jedenáctka

úterý, 4. srpna 2020, 21:57ČlánkyTurnaje
 

Tučapy – V sobotu se na tučapském hřišti uskutečnil turnaj O pohár SK Tučapy. Vítězem se stal pořádající tým SK Tučapy, který ve finále porazil béčko Soběslavi až po penaltovém rozstřelu.

 

Vydařený mládežnický turnaj SK Čtyři Dvory navštívili hráči Dynama

úterý, 4. srpna 2020, 14:53ČlánkyMládežTurnaje
 

České Budějovice - O víkendu se na stadionu SK Čtyři Dvory konal 1. ročník fotbalových turnajů pro starší přípravku a mladší žáky. Za horkého počasí se v sobotu zúčastnily tři týmy starších přípravek a v neděli pět týmů mladších žáků.

 

Vzpomínkový fotbalový turnaj ve Všeteči ovládl tým Neznašova

úterý, 7. července 2020, 20:45ČlánkyTurnaje
 

Všeteč – Již po šestadvacáté v řadě zavzpomínali v neděli 5. července fotbalisté z Všeteče a okolí na svého předčasně zesnulého spoluhráče a kamaráda Pavla Macharta. Vítězem memoriálu nesoucího jeho jméno, tradičně podporovaného Jadernou...

 

Pohár starostky městyse Besednice získal domácí Real

úterý, 7. července 2020, 20:13ČlánkyTurnaje
 

Besednice - Již poměrně slušnou tradici má besednický turnaj v malé kopané. Do letošního klání se přihlásilo deset týmů. Chyběla například loňská finálová dvojice, Sin City team a Bělidlo gang. Nasazenými celky do skupiny tak byli loni celkově...

 

Pivovar Dudák podpořil první ročník zimního turnaje Dudák Cupu

čtvrtek, 12. března 2020, 15:23ČlánkyTurnaje
 

Strakonice – Po více než deseti letech se ve Strakonicích hrál zimní fotbalový turnaj s názvem DUDÁK CUP. Prvního ročníku, který byl největším turnajem svého druhu na Strakonicku, se účastnilo pět mužstev. Pořadatelé byli nadmíru spokojeni a v...

 

Dvanáctým vítězem Hlubocké zimní ligy se stal SK Rudolfov

úterý, 3. března 2020, 13:47ČlánkyTurnaje
 

Hluboká nad Vltavou – Zimní turnaj na umělém trávníku v hlubockém podzámčí vyvrcholil víkendovými zápasy o konečné umístění. Třetí místo si po nerozhodném výsledku a penaltovém rozstřelu zajistily Netolice nad domácím obhájcem loňského prvenství...

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama