Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

OFS PT

Memoriál Jiřího Zoubka st. se smrskl na jediný zápas

pondělí, 21. června 2021, 15:19ČlánkyTurnajeZprávy z KFS a OFSOFS PT
 

Pěčnov - V neděli uspořádali pěčnovští pořadatelé ve spolupráci se lhenickými kolegy již tradiční vzpomínkovou akci na svého spoluhráče a kamaráda Jirku Zoubka st. Bohužel, tentokrát bylo jindy zajímavé fotbalové klání pro fotbalisty dříve...

 

Staré gardy zavzpomínají na Jiřího Zoubka st. už podesáté

pátek, 18. června 2021, 07:25ČlánkyOFS PT
 

Pěčnov - V neděli 20. 6. 2021 se bude konat na krásném pažitu pěčnovského hřiště jubilejní 10. ročník fotbalového turnaje starých gard – Memoriálu Jiřího Zoubka st., jehož spolupořadateli jsou pěčnovští a lheničtí činovníci.

 

Volby on-line: V Táboře vyhrál těsně Tomáš Maruška, v Prachaticích Jiří Trněný

čtvrtek, 15. dubna 2021, 13:15ČlánkyOkresyOFS TÁOFS PT
 

Tábor/Prachatice – Další důležité volební valné hromady Okresních fotbalových svazů proběhnou ve čtvrtek 15. dubna 2021 v Táboře (17) a v Prachaticích (18). Z obou míst přineseme textový on-line přenos.

 

Na startu přeboru Prachaticka zabodovaly Volary se Čkyní B

čtvrtek, 3. září 2020, 19:56ČlánkyOkresyOFS PT
 

Volary – Po půlroční pauze, která znamenala zrušení jarní části fotbalových nejnižších soutěží z důvodu pandemie koronaviru, se opět rozběhlo fotbalové soukolí.

 
Reklama