Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Okresy

Koloděje marně vzdorovaly pendly nabitému béčku Týna

úterý, 29. června 2021, 19:14ČlánkyOkresy
 

Poslední dvě utkání udělaly tečku za Vltavotýnskou ligou. Vítězný pohár získala rezerva týnské Olympie, která v závěrečném střetnutí vyfoukla první místo Kolodějím. Těm se v odvetách přestalo dařit, když ani jednou nevyhrály.

 

Významným partnerem OFS České Budějovice se stal Český trávník

pondělí, 28. června 2021, 16:27ČlánkyOkresyZprávy z KFS a OFSOFS ČB
 

Okresní fotbalový svaz Č. Budějovice získal významného partnera, společnost Český trávník, s.r.o. V minulém týdnu podepsali zástupci obou stran v sídle firmy v Litvínovicích smlouvu o spolupráci.

 

K oslavě 75 let fotbalu v Halámkách pozvali Amforu

středa, 23. června 2021, 22:34ČlánkyOkresy
 

V sobotu 26. června 2021 si fotbal v pohraničních Halámkách připomene 75. výročí od oficiálního založení klubu po druhé světové válce pod názvem ČSK Vitoraz Halámky. V současné době hrají místní fotbalisté v okresním přeboru Jindřichohradecka.

 

Turnaje K. Újezd 2021 a Fotbal spojuje jsou u konce. Vltavotýnskou ligu rozhodne finále v Kolodějích

středa, 23. června 2021, 20:28ČlánkyI. A třídaOkresyI. B třídaTurnaje
 

Dva jarní náhražkové turnaje za předčasně ukončenou sezonu skončily. Prvenství si s předstihem zajistily Spartak Kaplice a TJ Nová Ves, která triumfovala podruhé za sebou. Dramatickou zápletku má závěr Vltavotýnské ligy. Vedoucím Kolodějím došel...

 

Finále poháru OFS Tábor hostí stadion na „Kvapilce“

pátek, 18. června 2021, 09:49ČlánkyOkresyZprávy z KFS a OFSOFS TÁ
 

Tábor – Mimořádný zážitek čeká na finalisty okresního kola Českého poháru na Táborsku. Týmy SK Červený kůň a TJ Vlastiboř si to rozdají o vítěznou trofej na táborském stadionu, který využívá k domácím zápasů druholigový FC MAS Táborsko.

 

Vedoucí Koloděje ztratily třígólový náskok, týnská rezerva boduje jen venku

úterý, 15. června 2021, 18:01ČlánkyOkresyTurnaje
 

Po týdnu na sebe narazili v odvetách Vltavotýnské ligy stejní soupeři. Souboj posledního s prvním měl nečekaný průběh. Za dvacet minut si lídr turnaje vytvořil vedení 3:0 a vypadalo to na jasnou záležitost. Ale za statečně bojující Chrášťany...

 

Třetí turnajovou výhru braly Kaplice a Koloděje

pondělí, 7. června 2021, 17:13ČlánkyI. A třídaOkresyI. B třída
 

Jihočeský kraj – V souboji prvního s druhým prohrálo Mladé s Novou Vsí, která učinila důležitý krok za obhajobou loňského prvenství na turnaji Fotbal spojuje. Do třetice naplno bodovala Kaplice. V Lišově si Lesňák a spol. otevřeli střelnici a...

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama