Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Okresy

Prvními členy Síně slávy OFS České Budějovice se stali Václav Prospal I., Jan Budinský a Otta Horčička

středa, 30. června 2021, 20:54ČlánkyHistorieOkresy
 

České Budějovice - Od února do posledního červnového pondělí odsouvala covidová pandemie slavnostní předání čestných plaket pro historicky první tři členy Síně slávy OFS České Budějovice. Laureáty se stali Václav Prospal I. in memoriam, Jan...

 

Koloděje marně vzdorovaly pendly nabitému béčku Týna

úterý, 29. června 2021, 19:14ČlánkyOkresy
 

Poslední dvě utkání udělaly tečku za Vltavotýnskou ligou. Vítězný pohár získala rezerva týnské Olympie, která v závěrečném střetnutí vyfoukla první místo Kolodějím. Těm se v odvetách přestalo dařit, když ani jednou nevyhrály.

 

Významným partnerem OFS České Budějovice se stal Český trávník

pondělí, 28. června 2021, 16:27ČlánkyOkresy
 

Okresní fotbalový svaz Č. Budějovice získal významného partnera, společnost Český trávník, s.r.o. V minulém týdnu podepsali zástupci obou stran v sídle firmy v Litvínovicích smlouvu o spolupráci.

 

K oslavě 75 let fotbalu v Halámkách pozvali Amforu

středa, 23. června 2021, 22:34ČlánkyOkresy
 

V sobotu 26. června 2021 si fotbal v pohraničních Halámkách připomene 75. výročí od oficiálního založení klubu po druhé světové válce pod názvem ČSK Vitoraz Halámky. V současné době hrají místní fotbalisté v okresním přeboru Jindřichohradecka.

 

Turnaje K. Újezd 2021 a Fotbal spojuje jsou u konce. Vltavotýnskou ligu rozhodne finále v Kolodějích

středa, 23. června 2021, 20:28ČlánkyI. A třídaOkresyI. B třídaTurnaje
 

Dva jarní náhražkové turnaje za předčasně ukončenou sezonu skončily. Prvenství si s předstihem zajistily Spartak Kaplice a TJ Nová Ves, která triumfovala podruhé za sebou. Dramatickou zápletku má závěr Vltavotýnské ligy. Vedoucím Kolodějím došel...

 

Finále poháru OFS Tábor hostí stadion na „Kvapilce“

pátek, 18. června 2021, 09:49ČlánkyOkresy
 

Tábor – Mimořádný zážitek čeká na finalisty okresního kola Českého poháru na Táborsku. Týmy SK Červený kůň a TJ Vlastiboř si to rozdají o vítěznou trofej na táborském stadionu, který využívá k domácím zápasů druholigový FC MAS Táborsko.

 

Vedoucí Koloděje ztratily třígólový náskok, týnská rezerva boduje jen venku

úterý, 15. června 2021, 18:01ČlánkyOkresyTurnaje
 

Po týdnu na sebe narazili v odvetách Vltavotýnské ligy stejní soupeři. Souboj posledního s prvním měl nečekaný průběh. Za dvacet minut si lídr turnaje vytvořil vedení 3:0 a vypadalo to na jasnou záležitost. Ale za statečně bojující Chrášťany...

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama