Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

I. B třída

Slavoj bude bez letní pauzy. Přípravu zpestří čtyři zápasy

pondělí, 6. července 2020, 10:32ČlánkyI. B třída
 

Ledenice - Nucená pauza od fotbalu má pro TJ Slavoj Ledenice jeden „dopad“. Po dohodě vedení a hráčů nebude tradiční letní přestávka. A-tým se i nadále bude pravidelně scházet dvakrát týdně. Kondiční blok bude úterky, čtvrtek bude herní.

 

Winkler po hattricku: Mám radost, ale zásluhu na tom má celý tým

pondělí, 29. června 2020, 22:08ČlánkyI. B třída
 

Ledenice – Osmadvacetiletý útočník TJ Slavoj Ledenice Lukáš Winkler vstřelil v posledním zápase turnaje Fotbal spojuje všechny domácí góly. V rozhovoru mimo jiné říká, jestli se udržoval během pandemie v kondici a jak jsou mladí hráči, co do...

 

Turnaj Fotbal spojuje dojel zdárně do konce

neděle, 28. června 2020, 13:16ČlánkyI. B třída
 

Nová Ves/Ledenice – Nová Ves se v posledním utkání turnaje na výhru hodně nadřela, přestože již měla před utkáním zajištěné před turnajové prvenství. Zbytečně nervózní utkání navíc přineslo na přípravný zápas mnoho žlutých karet, kterými rozhodčí...

 

Prvenství získal Kamenný Újezd, třetí skončila Zliv

sobota, 27. června 2020, 13:41ČlánkyI. A třídaI. B třída
 

Jihočeský kraj – Pořádající Sokol Kamenný Újezd nezaváhal v závěrečném střetnutí turnaje s Velešínem a v posledním kole se vyhoupl na konečné první místo. Na Planou, která měla volno, zbylo druhé místo. Na třetí pozici se po šestibodovém zisku v...

 

Ledenice berou po výhře s Hrdějovicemi třetí místo

sobota, 27. června 2020, 11:42ČlánkyI. B třída
 

Ledenice – Poslední zápas turnaje Fotbal spojuje odehrál TJ Slavoj Ledenice doma se Slavojem Hrdějovice a vyhrál těsně 3:2. Všechny domácí góly vstřelil Lukáš Winkler.

 

Lhenice vzdaly I. A třídu, volné místo zaplnily Netolice!

pondělí, 22. června 2020, 18:03ČlánkyI. A třídaI. B třída
 

Jihočeský kraj – Ani po uzávěrce přihlášek do nadcházející sezony krajských soutěží není všem změnám konec. Dodatečně a po termínu došlo ještě na tři změny.

 

Kamenný Újezd zabodoval v Kaplici a má blízko k vítězství v turnaji

pondělí, 22. června 2020, 15:53ČlánkyI. A třídaI. B třída
 

Kaplice – Po třetí v řadě se Kapličtí v rámci přípravného turnaje představili na vlastním hřišti. V pátek v podvečer se hrálo na těžkém podmáčeném terénu.

 

I přes volný los slaví Nová Ves prvenství. První zisky Hrdějovic a Ledenic

neděle, 21. června 2020, 20:42ČlánkyI. A třídaI. B třída
 

Jihočeský kraj – Nová Ves sice měla o víkendu volno, k celkovému prvenství ji ale kolo před koncem pomohlo zaváhání Dolního Bukovska, které odehrálo utkání s Ledenicemi, vzhledem k podmáčené hrací ploše, na umělé trávě ve Staré Hlíně.

 

První výhra! Slavoj rozstřílel Dolní Bukovsko 6:0

neděle, 21. června 2020, 14:10ČlánkyI. B třída
 

Stará Hlína – Třetí zápas turnaje Fotbal spojuje přinesl pro TJ Slavoj Ledenice první výhru. Na UMT ve Staré Hlíně vyhrál Slavoj nad Dolním Bukovskem o šest gólů. Mínusem utkání je zranění brankáře Vítka.

 

Vítěze určí poslední kolo. Planá vede o bod před K. Újezdem

neděle, 21. června 2020, 08:41ČlánkyI. A třídaI. B třída
 

Jihočeský kraj – Už jen poslední kolo zbývá do konce turnaje Liga K. Újezd, v němž startuje sedmička družstev. Jako první dohrála vedoucí Planá. V posledním kole má volno.

 
Reklama