Veselská Lokomotiva schytala od Dačic debakl, přesto se od publika dočkala ovací

pondělí, 12. června 2023, 21:06

Veselí nad Lužnicí - Poslední domácí zápas sezóny fotbalistům Lokomotivy Veselí nad Lužnicí nevyšel. S Dačicemi prohráli 0:6.

Poslední domácí utkání veselských mladíků bylo prvních třicet minut vyrovnané se šancemi na obou stranách. Do kabin odcházeli po prvním poločase nakonec spokojenější hosté, protože se ve 36. minutě poprvé v utkání prosadil kanonýr Štolba.

Kdo čekal ve druhém poločase nápor domácích, byl zklamán. Domácí vršili jednu chybu za druhou a hosté je potrestali pěti brankami.

Přestože domácí dostali po zásluze těžký výprask od výborného týmu Dačic, na konci zápasu se dočkali zasloužených ovací od početného domácího publika za úspěšnou jarní záchranářskou misi.

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí – FK Dačice 0:6 (0:1)

Góly: 36., 62. a 78. Štolba, 47. Šimánek, 68. Distel, 81. Přikryl. Rozhodčí: Herzog – Kříž ml., Kříž st. ŽK: 1:2 (Šimek – Zejda, Šimánek). Diváků: 120.

Veselí: Hejl – Křiklán, Hájek, Berezný, Kolář (62. Štecher) – Čech (67. Lomský), Průcha (77. Mrzena), Čížek, Štětina – Šimek (77. Stropek), Fichtner.

Dačice: Marek – Leitkep, Distel, Vacek (50. Slabý), Štolba, Brtník, Zejda (74. Máša), Chyška, Šimánek, Kněžínek, Hric (61. Přikryl).