Výsledky předehrávek na Velký pátek. Divácké rekordy v Katovicích a Dolním Dvořišti

pátek, 7. dubna 2023, 20:42

Jihočeský kraj – Deset zápasů bylo na pořadu během pátečního státního svátku. Písek přivezl z Motorletu bod za bezgólovou remízu. Derby v Katovicích vyhrál vedoucí Lom proměněnou penaltou před návštěvou více než pěti stovek diváků. Č. Krumlov si připsal v Rokycanech cenný bod a v jarní části podruhé udržel čisté konto.

V krajském přeboru lídr Hradec ani napopáté nezaváhal, na horké půdě béčka Táborska šel podruhé do vedení po hlavičce Jaroše a náskok korunoval dvěma góly v rozmezí dvou minut. Také Olešník splnil proti Milevsku roli favorita a vzduchotechniky vyprovodil pěti góly. Střelecky se však činil až ve druhém dějství.

Šlágr se hrál na hranicích v Dolním Dvořišti, kam přijela k derby sousední Kaplice a před rekordním počtem fanoušků (přes 500!). zadělala na vítězství už v první poločase. Favorizované Mirovice se ve Vodňanech po přestávce zlepšily a získaly další body v cestě za postupem do přeboru.

V Mladé Vožici měl duel domácího Sokola s Kovářovem divoký začátek Po deseti minutách svítil na ukazateli stav 2:1 pro domácí. Hosté ve 28. minutě srovnali a tím byl střelecký účet celého zápasu vyčerpán. Dva zápasy nabídla také I. B třída.

ČFL A

FK Motorlet Praha – FC Písek 0:0

V 65. min. neproměnil domácí Stoch penaltu, Satrapa ji nadvakrát kryl.

Písek: Satrapa – Musa, Němeček, Kašpar – Malý (90.+3 Novák), Sajtl, Koreš, Štěch (62. Vokurka) – Kalousek, Bicenc (81. Hendrych), Voráček.

Divize A

SK Otava Katovice – TJ Sokol Lom 0:1 (0:0)

Gól: 71. Slavík (pen.). ČK: 1:0 (90. Kotrba po 2 ŽK). Diváků: 553.

Katovice: Provazník – Cibulka, Janoch, Chylík (87. Kostka) – Hnídek (75. D. Bálek), Kotrba, Repa (87. Habor), Motl – L. Bálek (75. Požárek), Kadula, Uher.

Lom: Matoušek – Mácha, Vávra (64. Brabec), Slavík, Vysušil – Skopec – Novák (89. Javorek), Schramhauser, Nešický, Grobár (50. Kubovský) – Musiol (50. Tauber).

FC Rokycany – FK Slavoj Č. Krumlov 0:0

Č. Krumlov: Beránek – Trmal, Svoboda, Kuna, Kolář – Vonášek (60. Parakhnenko), Matuška, Novák, Vávra – Růžička (90. Gelnar), Strapek (79. Vaněk). Trenér Domin.

Krajský přebor

FC SILON Táborsko B – FK J. Hradec 1910 1:4 (1:1)

Góly: 35. Trantýr - 33. a 74. Strejček, 68. Jaroš, 75. Waník.

FK Olešník – FC ZVVZ Milevsko 5:1 (1:0)

Góly: 5. Lafata, 51. Dudek, 69. Szó (pen.), 79. Vrážek, 90. Miklík - 81. Přibyl.

I. A třída, skupina A

FK Vodňany – SK Mirovice 1:4 (1:2)

Góly: 22. Vokatý (pen.) - 6. Husar, 42. M. Štochl, 56. Převrátil, 88. Císař.

FK Dolní Dvořiště – TJ Spartak Kaplice 1:3 (0:2)

Góly: 90. Fořter (pen.) - 39. Gondek, 45. Daniel, 87. Divoký (pen.). Diváků: 503.