Aktuální výsledky na Velký pátek

pátek, 15. dubna 2022, 21:58

Jihočeský kraj – Na státní svátek bylo na pořadu několik zajímavých zápasů. Velké překvapení se konalo v Třeboni, kde narazily druhé Prachatice. Katovický import z Hořovic, Olešník táhli Lafata s Hezoučkým a Nová Ves vyrukovala s Táborským.

Nejdéle cestoval třetiligový FC Písek, který na drahovické umělce srovnal v přesilovce dvougólové manko s K. Vary. Divizní Katovice navázaly na domácí vystoupení a naplno bodovaly u předposledních Hořovic. Další porážku utržil v Plzni J. Hradec a chvost tabulky se mu začíná nebezpečně přibližovat.

V přeboru překvapila Třeboň, po předchozí prohře s poslední Blatnou skolila doma druhé Prachatice Průchovým gólem. Olešník otáčel nepříznivý stav třemi góly a na Soukeníku porazil béčko Táborska 4:2 po dvou zásazích Davida Lafaty s Pavlem Hezoučkým.

V A třídě pokračovala Nová Ves ve vítězném tažení. Na rivala z Plané se posílila o exligistu Iva Táborského, který otevřel v 15. minutě skóre. Vystoupení vedoucí mužstva Dynama sledovala i početná skupina Horejšových svěřenců, mezi nimiž mj. byli van Buren či Čolič.

Pozici lídra ve skupině B úspěšně obhajovala Hluboká. Pod zámkem si hladce poradila s Kovářovem. V B třídě se blýskl hattrickem frymburský Stanislav Budík. Stihl jej v první půli během 17 minut! Chyšky otáčely derby s rezervou Milevska. Blízko k očekávané výhře měla Olešnice, ještě dvanáct minut před závěrem byl stav 1:0, ale předposlední Č. Velenice udeřili dvakrát zásluhou dvou náhradníků. Trenér měl při střídání šťastnou ruku.

ČFL

Slavia K. Vary – FC Písek 2:2 (2:1)
Góly: 16. Červený, 24. Horník – 34. Kalousek, 74. Běloušek. ČK: 1:0 (32. Vyleta).

Divize

SK Hořovice – SK Otava Katovice 0:3 (0:2)
Góly: 27. Repa, 40. Janoch, 81. D. Bálek.

SK Senco Doubravka – FK Jindřichův Hradec 1910 2:0 (1:0)
Góly: 20. a 85. (pen.) Patrovský.

Krajský přebor

FC Táborsko B – FK Olešník 2:4 (2:1)
Góly: 7. (pen.) Kubovský, 29. Kabeš - 31. a 47. Lafata, 67. a 87. Hezoučký.

Jiskra Třeboň – Tatran Prachatice 1:0 (1:0)
Gól: 27. Průcha. Dohrávka 19. kola.

I. A třída

Skupina A
TJ Nová Ves – SK Planá 3:0 (2:
0)
Góly: 15. Táborský, 33. Jiránek, 83. Vodák.

Skupina B
TJ Hluboká/Vlt. – TJ ZD Kovářov 5:0 (3:0)

Góly: 41. a 88. Škoda, 14. Hájek, 42. Rottenborn, 59. Křiváček.

SK Ševětín – SK Nemanice 0:3 (0:1)
Góly: 26. Strnad, 64. Čapek, 70. Kaňák.

I. B třída

Skupina A
FC Šumava Frymburk – SK Větřní 4:0 (4:0)

Góly: 4. Malák, 19., 32. a 36. Budík. Dohrávka 15. kola.

Spartak Trh. Sviny B – SK Mladé 2:1 (1:1)
Góly: 40. Brožka, 81. Hruška - 44. (pen.) Pešek. Dohrávka 15. kola.

Skupina B
Sokol Sedlice – Sokol Stř. Hoštice 0:1 (0:0)

Gól: 90. Hlava Pavel. Hráno ve čtvrtek. Dohrávka 15. kola.

Skupina C
SK Větrovy – TJ Hradiště 3:0 (2:0)

Góly: 17. Klejna, 40. Trnka, 76. Voborský. Dohrávka 15. kola.

FC Chyšky – FC ZVVZ Milevsko B 2:1 (1:1)
Góly: 40. Šimák (pen.), 71. Lívanec - 32. Sedláček. Dohrávka 15. kola.

Sokol Ml. Vožice – Sokol Chotoviny 6:0 (2:0)
Góly: 3. a 68. Struska, 52. a 55. Kukla Štěpán, 45. Teplo, 71. Kukla Tomáš. Dohrávka 19. kola.