Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Jč. KFS schválil listiny rozhodčích a delegátů na jaro 2017

 
čtvrtek, 23. března 2017, 11:05

Výkonný výbor Jč.KFS 13. března 2017 potvrdil předložené nominační listiny rozhodčích a delegátů pro jarní část soutěží.

Listina rozhodčích KFS Jč. kraje jaro 2017

Krajský přebor

Dunovský Karel, Eibl Lukáš, Hanes Tomáš, Herzog Radek, Hoch Karel ml., Jarolím Jiří, Kaštánek Libor, Klátil Michal, Koranda Tomáš, Kotalík Petr, Krauskopf Jiří, Krčín Jan, Macko Pavel, Mach Jan, Peterka Marek, Polák Jiří, Přibyl Jan, Reisner Jiří, Reitinger Jiří, Sebera Filip, Šafránek Petr, Tupý Petr, Tůma Vítězslav, Vican Miroslav, Vychodil Tomáš, Žemlička Tomáš

I. A třída

Albert Karel, Brych Jiří, Crkva Robert, Čmucha Karel, Formánek Luboš, Izugrafov  Svyatoslav, Komzák Zdeněk, Kroutl Vít, Kříž Karel ml., Kříž Karel st., Lepič Jiří, Havlík Martin, Jevčák Martin, Lovětínský Daniel, Mráz Roman, Náprava Miroslav, Nedvěd Petr, Novotný Jiří, Písek Martin, Rinth Jan, Tauber Lukáš, Ťupa Michal, Valeš Radek, Vítek Miroslav, Votava Pavel, Weidenthalerová Hana

I. B třída

Ambrožová Hana, Bartůněk Pavel, Bezpalec  Martin, Brom Josef, Bumba František, Cigáň Roman, Dimitrov Nikolaj, Dvořák Petr ml., Frček Filip, Havlík Vojtěch, Hladík Pavel, Hnilička Jaroslav, Klimeš Jiří, Klíma Petr, Klíma Denis, Kocina Martin, Kollmann Jaroslav, Kovařík Zdeněk, Krejník Petr, Křížek Daniel, Křížovský Jiří, Landík Filip, Leiš Filip, Mráz Marek, Novák Matěj, Novák Roman, Novotný Ctibor, Novotný Ondřej, Ondřej Adam, Ondra Milan, Ovčáček Josef, Pánek Milan, Pekárek Ondřej, Petričák Daniel, Picka Pavel, Pícha Vojtěch, Plaček Tomáš, Pravda Luboš, Průchová Nikola, Ryneš Vladimír, Řehoř Petr, Schwarz Rudolf, Slepička Vít, Studený Josef, Svoboda Jan, Syrovátka Jan, Šíma Václav, Škuthan Jaroslav, Šťastný Petr, Šťastný Radek, Talíř Milan, Toucha Matěj, Trčka Dominik, Trkovský Tomáš, Třeštík Petr, Vanýsek Vladislav, Vejčík Vít, Velechovský Miroslav, Zabilka Luboš, Zavadil Petr, Žurek Roman

Rozhodčí pro mládež

Blažek Vladislav, Devera Radek, Ernst Martin, Hučík Michal, Janíček Marek, Jindrle Karel, Kabele Tomáš, Kadlec Lukáš, Makovička Milan st., Marek Vladimír, Panský Michal, Pečenka Miroslav, Pícha Karel, Rous Zdeněk, Ryklík Filip, Saidl Radek, Šabršula Václav, Šnajder Vlastimil, Švec Hynek, Ťupová Žaneta, Tupý Miroslav, Vican Miroslav ml.

Rozhodčí nezařazení, do splnění semináře nebo fyzických prověrek

Benedikt Ladislav ml., Dvořák Petr st., Meišner Patrik, Souhrada Jakub, Svora Zdeněk, Šimšík Jan

Listina DS KFS Jč. kraje jaro 2017

Albrecht Václav, Bartyzal Vlastimil, Benedikt Ladislav, Bicek Roman, Brož Miroslav, Bumba František, Eibl Vladimír, Hanzal Jan, Hoch Karel st., Chlaň Jaromír, Janíček Marek, Krčín Zdeněk, Kučera Luděk, Kureš Jiří, Makovička Milan ml., Makovička Milan st., Martinec Lubomír, Němeček Karel, Pávec Lukáš, Pečenka Jiří, Pípal Pavel, Primus Miroslav, Řezáč Michal, Szücz Gejza, Šafránek František, Šafránek Josef, Šnajder Vlastimil, Štuk Jaromír, Tupý Miroslav, Urban Jiří, Urban Michal ml., Vrzal Josef, Zedník Zdeněk

Napsal(a) Redakce | Foto Jan Škrle

Nejčtenější

  • O vítězi Žižka podlahy Cupu rozhodl až...

  • Nový kouč Jankova Petr Kadlec: Nejdu do...

  • Spokojený Olešník plánuje doplnit obranu a...

  • Ideální XI. podzimu KP: Nejčastěji zářil...

Reklama