Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Budějovická sálovka je v plném proudu

 
pátek, 30. listopadu 2018, 19:35

V českobuděkovickém okrese se naplno rozběhly tradiční dlouhodobé soutěže v sálovém fotbalu, jehož pořadatelem je Českobudějovický svaz sálového fotbalu.

1. okresní liga – 2. turnaj

Po druhém turnaji již není týmu, který by neutrpěl nějakou bodovou ztrátu, na první výhru v soutěži čeká již pouze jediný tým – loni extraligový ZSO, který nedokázal naplno bodovat ani s rezervou Adamova. Naopak papírové předpoklady role favorita soutěže naplňuje trio Leges, Suchá Voda a Komi CB B, které prozatím vévodí tabulce po dvou odehraných turnajích.

Výsledky:

Leges – T. Sviny 8:2 (3:1)
Branky: Kadlec 3, Winkler 2, Kramář, Stránský, Vajgel – Lenk, Buřič

T. Sviny – Profi FP 9:7 (2:5)
Branky: Fencl 4, Horelica, Brůha 2, Hruška – Stropek, Melichar 2, Svoboda, Janoušek, Jeřábek

Leges – Komi CB B 2:5 (2:1)
Branky: Dudák, Vajgel – Niedl 2, Kaše, Kovačičín, Nevosad, ŽK 0:1 (Vojč)

Profi FP – ZSO 5:4 (4:3)
Branky: Melichar 2, Stropek, V. Nedvěd, P. Nedvěd – Klíma 2, Procházka, Jandera

Komi CB B – S. Voda 2:1 (1:1)
Branky: Niedl 2 - Khalil, ŽK 1:0 (Vojč), MK 1:0 (Vojč)

ZSO – Adamov B 3:3 (1:0)
Branky: Trnka, Procházka, Jandera – Říha 2, Vávra

Suchá Voda – Dokov 6:5 (4:1)
Branky: N. Djurov 3, Nechuta, Khalil, Rossmann – Burda 3, Dolejšek 2, ŽK 1:0 (Rossmann)

Adamov B – Dokov 4:1 (2:1)
Branky: Říha, Vávra, Jeremiáš, Žáček - Dolejšek

Tabulka po 2. turnaji:

1. Leges 3-0-1 28:14 9

2. Suchá Voda 3-0-1 25:15 9

3. Komi CB B 3-0-1 14:11 9

4. Adamov B 2-1-1 14:18 7

5. T. Sviny 2-0-2 23:28 6

6. Dokov 1-0-3 17:18 3

7. Profi FP 1-0-3 18:27 3

8. ZSO 0-1-3 14:21 1


2. okresní liga – 1. turnaj:

V nejnižší okresní soutěži se nepovedl start do soutěže jedinému novému týmu, kterým je Dachbest, plný bodový zisk z obou utkání si připsal pouze celek Young Boys, z čehož lze usuzovat již po prvním turnaji velkou vyrovnanost soupeřů v tomto ročníku.

Výsledky:

Tex-Color B – Demolice 7:7 (4:5)
Branky: Frühauf, Horák 2, Tischler, Benkovský, Bašta – Granov, Janeček 2, Hanzlík, Leština, Holý

Demolice – Černý Bez 9:7 (6:1)
Branky: Granov, Leština 3, Janeček 2, Hanzlík – Kališ, Štumbauer, Tauber 2, Vaňas

Tex-Color B – Dachbest 8:5 (4:1)
Branky: Bašta 4, Frühauf 2, Benkovský, Tischler – Hanzal 3, Dvořák 2

Černý Bez – Archeus 6:2 (2:1)
Branky: Štumbauer, Tauber, Tancer, Baloun, Turčan, Vaňas – Beneda, Pacholík

Dachbest – B-Cross Team 1:9 (0:6)
Branky: Irmiš – Mráz 3, Novotný, Havelka 2, Daniel, Pokorný

Archeus – Izogarant 2:1 (0:1)
Branky: Beneda, Kodada - Vrba

Jávři – B-Cross Team 4:4 (1:2)
Branky: Novák, Martinec, Koch, Škarda – Daniel 2, Mráz, Havelka

Izogarant – Žabovřesky 1:5 (0:3)
Branky: Tudosie – Tušl 2, Formánek, Lošek, Jirkovský

Young Boys – Jávři 5:2 (4:0)
Branky: Kaše 2, Koňarík, Bujnovský, Žák – Škarda, Mendlík

Žabovřesky – Young Boys 1:3 (0:1)
Branky: Lošek – Bujnovský 2, Sedláček


Příští program:

So 1.12., 8:00, Hrdějovice, extraliga
Ne 2.12., 8:00 /finále: 13:30/, Na Sádkách, okresní pohár – obhajuje Rudolfov

Napsal(a) (zab) | Foto Jan Škrle
 


 

Reklamní sdělení

Reklama