Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Písečtí žáci besedovali s reprezentantem Antonínem Barákem

 
středa, 17. března 2021, 07:20

Písek - I když protiepidemická opatření nedovolují trénovat ve skupinách, mladší žáky kategorie U12 to neodradilo. Připravují se třikrát v týdnu, trenér Martin Jirsa jim dává úkoly na víkend, a jak nám prozradil, někteří jedinci si dokonce přidávají. Odměnou pro celý tým byla páteční internetová beseda s hráčem národního týmu Antonínem Barákem, který válí fotbal na Apeninském poloostrově.

Uplynulý pátek místo tradičního on-line tréninku zaměřeného na posilování, plnění kompenzačních cvičení a flexibilitu celého těla, zpestřila 40minutová beseda. Písečtí hráči měli možnost vyzpovídat 26letého českého reprezentanta a rodáka z Příbrami Antonína Baráka.

Záložník národní týmu byl právě na cestě autobusem na sobotní mistrovské utkání se Sassuolo. Na dotazy píseckých hráčů ochotně odpovídal. Prozradil, že má raději italskou kuchyni a z české si nejvíce pochutná na pečené huse. Fotbalově se mu více líbí ve Veroně než v Udine. Rozpovídal se i o svém klasickém pracovním dni. V kolik ráno vstává, co snídá, dopolední trénink a následný společný oběd s týmem.

Nedílnou součástí Tondova dne je i posilování, kompenzační cvičení a závěrečné protahování. Samozřejmě nezapomněl zmínit i svoji přítelkyni, se kterou mají malého potomka a tráví spolu co nejvíce času. Na závěr hráčům popřál, ať se jim daří, přečkají tuto hroznou situaci, a co nejdříve se vrátí na hřiště.

Hráčům kategorie U12 zařizují trenéři další besedy. Naťukneme, že se jedná o talentovaného mladíka z pražského klubu a dalším by měl být aktuálně nejlepší český fotbalista zářící v jedné z nejlepších evropských lig. „Jména neprozradím, ale kluci se mají na co těšit,“ dodává trenér Jirsa.

Napsal(a) FC Písek | Foto FCP U12
 


 

Reklamní sdělení

Reklama