Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Kanonýři krajských soutěží: 23 gólů – Dudek, 20 – Neužil, 19 – Brůžek

 
čtvrtek, 3. května 2018, 22:14

Pouze dva hráči krajských soutěží se dokázali prostřílet na hranici dvaceti gólů. Olešnický Lukáš Dudek zaznamenal v posledním utkání z penalty již 23 branku v derby na Hluboké. David Neužil z Lomu také využil výhodu pokutového kopu na Meteoru Tábor a zaokrouhlil svou letošní sbírku na 20 gólů. Třetím v pořadí je kapitán Želče Michal Brůžek. Kaplický Marek Urazil se v B třídě trefil osmnáctkrát, nejčastěji ze všech.

Krajský přebor

23 – Lukáš Dudek (Olešník)
19 – Michal Brůžek (Želeč)
18 – Jaromír Vorel (Protivín)
16 – Radek Novotný (Želeč)
15 – Martin Toman (J. Hradec)
14 – Filip Votava (J. Hradec), Tomáš Tauber (Hluboká)
13 – Michal Požárek (Katovice), Jaroslav Bosnyak (Želeč), Vladimír Uher (Katovice), Stanislav Pacholík (Nová Včelnice)
12 – Pavel Hájek (Hluboká)
11 – Jakub Říský (Osek), Vojtěch Kostka (Táborsko B)
10 – Václav Hegenbart (Čimelice), Martin Průcha (Třeboň)
9 – Jakub Miklas (Katovice)
8 – Martin Šíma (Olešník), Karel Holzepl (Třeboň), Tomáš Antoš (Hluboká), Tadeáš Jindra (Dačice), Aleš Kutner (Sez. Ústí), Jiří Štecher (Dražice), Marek Novák (Táborsko B)
7 – Vojtěch Vejvar a Radim Pouzar (oba Rudolfov), Lukáš Sedlák a Josef Komárek (oba Milevsko), Martin Carda (Osek), Tomáš Beránek a Vojtěch Princ (oba J. Hradec)
6 – Vít Kučera (J. Hradec), David Fiala (Želeč), František Koutník (Milevsko), Jan Hoch  (Osek), Zbyněk Vorel (Protivín), Miroslav Suchan (Čimelice), Václav Hoffmann  (Sez. Ústí)


I. A třída, skupina A

14 – Rudolf Weinhard (Větřní)
11 – Martin Fischer (Prachatice), Jakub Varyš (Vodňany), Pavel Vařil (Týn)
10 – Stanislav Šálek (Velešín), Luboš Kunc (Vodňany)
9 – Tomáš Smékal (Bavorovice), Jaroslav Tesař (Prachatice), Jan Zušťák (Strakonice)
8 – Tomáš Kučera (Sedlec), Radovan Mach (Vacov), Michal Chvosta (Vimperk)
7 – Radek Peleška a Michal Mišiak (oba Blatná), Filip Šafránek (Bavorovice), Jiří Carda (Planá u ČB), Petr Gutheis (Větřní)
6 – Lubor Kitzler a Lukáš Balogh (Planá u ČB), Filip Zitta a Jaroslav Ketzer (oba Vacov), Tomáš Kostka (Strakonice), Ondřej Křivanec (Blatná), Michal Blažek (Bavorovice), Petr Vondrášek (Vimperk), Tomáš Semerád (Velešín), Petr Dvořák (Týn)
5 – Tomáš Houska a Lukáš Stoklasa (oba Týn), Jakub Krejčí a Jar. Rauscher (oba Vodňany), Filip Čadek a Lukáš Motyka (oba Blatná), Matouš Sudek (Loko ČB), Jakub Pospíchal (Vimperk), Michal Štěpánek (Bavorovice), Martin Slípka (Slavia ČB)


I. A třída, skupina B

20 – David Neužil (Lom)
17 – Jaroslav Prášek (Chýnov)
16 – Petr Šteyer (Dobrá Voda), Jiří Macák (T. Sviny)
15 – Vlastimil Bašta (Nemanice), Patrik Raab (Čt. Dvory)
14 – David Král (Chýnov)
13 – Jiří Turek (Lom)
12 – Pavel Janeček (Čt. Dvory), František Záveský (Nemanice)
10 – Tomáš Hindy (Ševětín)
8 – Karel Trantina (Bernartice), Matěj Ježek (Veselí), Maroš Široký (Planá n. L.).
7 – Adam Rakovan (Bernartice), Radek Trantýr (Lom)
6 – Jakub Novák (Bernartice), Jan Trčka (Planá nad Luž.), Richard Horák (J. Hradec B), Mir. Studnička (Hrdějovice), Lukáš Kupec (Ševětín), Jiří Šemro (T. Sviny)
5 – Jiří Pospíchal, Ladislav Švec a Martin Janovský (vš. Planá nad Luž.), Radim Novotný a Petr Novotný (oba Ševětín), Lukáš Sedlák a Marek Masopust (oba Milevsko B), Ondřej Mládek a David Štiller (oba Chýnov), Lukáš Gažák (T. Sviny), Marek Rosa (Dobrá Voda), Matěj Votava (J. Hradec B), Adam Staněk (Bernartice), Patrik Hájek (Veselí), Lukáš Janů (Lom)


I. B třída, skupina A

18 – Marek Urazil (Kaplice)
13 – Tomáš Maxa (Klikov), Radomil Procházka (Nová Ves u ČB)
12 – Michal Toman (Loučovice), Libor Šolc (Roudné B), Petr Janura (Kaplice)
11 – Stan. Budík (Frymburk), Václav Čapek (Klikov)
9 – Jakub Záruba (Suchdol)
8 – Radek Řežáb a Jan Gruber (oba Boršov), Zbyněk Holý (Nová Ves u ČB), Lukáš Lenk (Olešnice), Tomáš Hrubý (Ledenice), Milan Homer (Zl. Koruna)
7 – Aleš Prokop, Vojtěch Mráz, Petr Fišer a Aleš Černý (vš. K. Újezd), Patrik Micák a Josef  Gondek (oba Kaplice), Michal Bez (Ledenice), Petr Cába (Chvalšiny)
6 – Michal Flöring a Martin Koza (oba Frymburk), Pavel Špale a Radek Arenberger (oba Suchdol), Filip Budín (Roudné B), Vladimír Rychtář (Zl. Koruna), Eduard Janeček (Nová Ves u ČB)


I. B třída, skupina B

15 – Milan Glazunov (Sousedovice)
13 – Martin Šíp (Stachy), Marek Sedláček (Lažiště)
11 – Filip Duba (Sousedovice), Roman Žurek (Strunkovice), Jaroslav Klimeš (Dříteň)
10 – Roman Iliev a Tomáš Balica (oba Lhenice), Václav Vlášek (Netolice), Antonín Bujok (Vacov B), Miroslav Baloušek (Netolice)
9 – Jar. Volmut a Jan Linhart (oba Lažiště), Tomáš Kovařík (Dříteň), Martin Šácha (Chelčice)
8 – Filip Gašpar a Jiří Brabec (oba Volyně), Roman Vojta (Čkyně)
7 – Jiří Němeček st. (Strunkovice), David Reindl (Netolice), Tomáš Tůma (Lhenice), Jan Makoš (Lažiště)
6 – Jan Hrach, Tomáš Glazunov a Vojtěch Kacetl (vš. Sousedovice), Tomáš Vokatý (Lažiště), Roman Pořádek (Lhenice), Tomáš Kouba (Chelčice)
5 – Josef Fiedler a Michal Kuneš (oba Čkyně), Jan Pešl (Stachy), Ladislav Klein (Strunkovice), Michal Hojdekr (Vlachovo Březí), Michal Mahák (Lhenice), Josef Moudrý (Dříteň), Pavel Fux (Netolice), Pavel Krejsa (Cehnice), Jiří Pešek (Zdíkov), Jan Hrbek (Lažiště)


I. B třída, skupina C

16 – Martin Tupý (Sepekov)
15 – Luboš Holub ml. (Kovářov)
14 – Martin Škulina (Semice)
12 – Miroslav Štěpán (Kluky), Libor Pichlík (Hradiště), Filip Šťastný (Putim), Jiří Bican (Putim).
11 – Luděk Zborník a Pavel Keclík (oba Semice), Jakub Převrátil (Mirovice)
10 – Jakub Keclík (Semice), Jan Šimák (Chyšky), Radek Šitner (Putim)
9 – Stanislav Šteier (Putim), Tomáš Blažek (Hradiště), Václav Jelínek (Mirovice), Jan Čanda (Božetice)
8 – David Dumský a Jan Mezera (oba Sedlice), Martin Lebeda a Milan Kinský (oba Kestřany), Josef Fara (Božetice), Michal Nedvěd (Kluky), Jan Bolek (Sepekov), Václav Kosík (Chyšky), Karel Hanzlík (Bělčice)
7 – Jakub Lávička (Sedlice), Zdeněk Mikeš (Sedlice), Jaroslav Pinc (Božetice).
6 – Michal Mařík (Podolí II), Vojtěch Košatka (Kluky), Tomáš Rybár (Semice).
5 – Jan Růzha a Lukáš Nevolný (oba Kovářov), Michal Sleza (Podolí II), Radek Veleman (Semice)


I. B třída, skupina D

16 – Volodymyr Bondarev (Chotoviny), Petr Kandl (Lišov)
14 – David Mlýnek (Lišov), Tomáš Svatek (Ml. Vožice)
12 – Martin Šťastný (Třebětice)
11 – Jiří Havel (N. Bystřice)
8 – Ota Mach (Lišov), Vojtěch Habr (Třebětice), Ondřej Vlk (Řepeč), Jakub Brousek (Třeboň B)
7 – Jan Klokner a Zdeněk Šergl (oba K. Řečice), Vojtěch Novák (Třebětice), Daniel Bouchal (Lišov), Vojtěch Balík (Slavonice), Michal Šimák (Malšice), Václav Melichar (Lomnice)
6 – Martin Bodlák (Slavonice), Vojtěch Jánošík (K. Řečice), Marek Werner (Lišov), Petr Švarc (Třebětice), Tomáš Písařík (Ml. Vožice)
5 – Tomáš Velčovský, Jiří Matoušek a Lukáš Chochol (vš. D. Bukovsko), Tomáš Vrhel a Jan Šimák (oba Chotoviny), Filip Leiš a Petr Krejník (oba Lomnice), Ondřej Roztočil a Václav Krám (oba Malšice), Tomáš Chvátal (Třebětice), Jakub Veselý (Třeboň B), Ondřej Kotalík (Jistebnice), David Frühauf (N. Bystřice), David Bártů (Slavonice)


Napsal(a) Jan Šerhant | Foto Petr Vlasák
 


 

Nejčtenější

  • Roudné nepřihlásilo divizi, krajský přebor...

  • Strunkovice pořádají jubilejní 10. ročník...

  • Jankov se loučil s divizí půltuctem....

  • Složení I. tříd 2018/19: Lhenice dodatečně...

Reklamní sdělení

Reklama