Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Trenér Kováč: Pokud má mít bod z Příbrami cenu, musíme teď vyhrát

 
čtvrtek, 4. srpna 2022, 23:09

Tábor - V sobotu 6. srpna od 17.00 hodin se A tým FC SILON Táborsko představí premiérově domácím fanouškům v mistrovské sezoně F:NL. Povzbuzen ziskem prvního bodu na půdě Příbrami je před mužstvem jasný cíl - zdolat v sobotu mladíky ze Slavie Praha B a získat do tabulky 3 body.

"Pokud má mít bod z Příbrami cenu, musíme teď vyhrát. Chceme zápas zvládnout a mít dobrý vstup do soutěže. Čeká nás náročná konfrontace s běhavými, talentovanými a technicky vyspělými hráči Slavie," ví trenér FCT Radoslav Kováč. Ten poznamenal, že ve hře svých svěřenců v Příbrami viděl řadu nedostatků a nebyl s ní úplně spokojen. Mj. mluví o zbytečné nervozitě, která mužstvo svazovala.

Ve druhém kole tedy čeká doma na FCT vršovická červenobílá rezerva, která může být posílena o hráče A týmu. "Ano, z áčka Slavie může přijet několik kluků, ale my se na to neohlížíme, nestaráme se o to, zaměřujeme se na vlastní hru, na její zlepšení. Hledíme si sami sebe, své zápasové strategie, kterou nebudu prozrazovat," uvedl trenér Radoslav Kováč.

Ten je velmi rád, že obranné řady Táborska vyztuží nová tvář z Afriky. Vedení klubu tohoto fotbalistu oficiálně představí v pátek. "Vzadu jsme potřebovali posílit. Hráč je s námi krátce, jeví se dobře. Uvidíme, jak bude vypadat při ostrých zápasech," podotkl Radoslav Kováč.

A tým Táborska v uplynulých dnech absolvoval běžný tréninkový cyklus, v pátek 5. 8. ho čeká předzápasový trénink v čase sobotního utkání. Mužstvo se nachází v dobrém rozpoložení, odhodlání bodovat před domácím publikem naplno je velké. "Byli bychom rádi, kdyby nás fanoušci přišli podpořit v hojném počtu a vytvořili nám domácí kulisu," uzavřel trenér FCT Radoslav Kováč.

Sobotní střetnutí odřídí rozhodčí: Lukáš Nehasil – Zdeněk Dobrovolný, Nikola Šafránková.

Napsal(a) Luboš Dvořák | Foto Jan Škrle