Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Daniel Souček z Táborska je v reprezentaci U19

 
čtvrtek, 2. února 2017, 10:50

Obounohý krajní záložník či obránce Daniel Souček, který aktuálně figuruje v kádru druholigového FC MAS Táborsko, byl povolán trenérem Janem Suchopárkem na reprezentační soustředění národního týmu U19. To se uskuteční od 4. do 10. února v Bulharsku v lázeňském městě Simitli. V rámci soustředění mužstvo odehraje dva přípravné duely.

Danielovi Součkovi, který je kmenovým hráčem Slavie Praha (s Tomášem Součkem nemá nic společného, jedná se o shodu příjmení), bude 18. července 19 let. Do Táborska, kde bude rok hostovat, přišel od zimy nabírat zkušenosti. Trenér Roman Nádvorník si od talentovaného hráče hodně slibuje. „Slavia s Danem jednou počítá do základní sestavy. Pražský klub dal Táborsku důvěru, aby se u nás mohl rozvíjet,“ uvedl Roman Nádvorník.

Daniel Souček je v nominaci uveden s klubovou příslušností FC MAS Táborsko. Ostatní hráči až na dvojí zastoupení Baníku Ostrava jsou z prvoligových klubů. Dan se ocitl ve společnosti Michala Sadílka z PSV Eindhoven nebo Romana Kašiara z SV Stuttgarter Kickers.

Napsal(a) Luboš Dvořák/FCT | Tisková zpráva

Nejčtenější

  • Spokojený Olešník plánuje doplnit obranu a...

  • O vítězi Žižka podlahy Cupu rozhodl až...

  • Nový kouč Jankova Petr Kadlec: Nejdu do...

  • Ideální XI. podzimu KP: Nejčastěji zářil...

Reklama