Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Se Slavojem se loučili útočník Jan Peťule a hlasatel František Lippl

 
sobota, 26. listopadu 2016, 20:46

Jan Peťule se před výkopem středeční divizní dohrávky loučil se zelenobílými barvami Slavoje Český Krumlov. Po více než dvaceti letech výborných služeb se rozhodl ukončit své působení ve Slavoji. A nebyl jediným, kdo zelenobílé barvy opouští.

V klubu se Jan Peťule, přezdívaný Jány, objevil jako desetiletý žáček přicházející z Větřní, aby v Krumlově pevně zakotvil, prošel zde všemi věkovými kategoriemi a rozvíjel svůj talent. Vždyť již jako deváťák ochutnal v patnácti letech, jak se hraje dospělá divize. Svými střeleckými schopnostmi se stal oprávněným postrachem všech soupeřů široko daleko včetně svého zahraničního působení, z něhož se vrátil v roce 2012. Pomáhal béčku, krátce ve Větřní a vrátil se do A-týmu.

Své zkušenosti se rozhodl před několika lety předávat z pozice trenéra mladšího dorostu a ještě v červnu letošního roku působil jako asistent trenéra Jiřího Svobody u divizního týmu. Pro 35letého forvarda byla středeční vydařená dohrávka s Motorletem posledním vystoupením v barvách Slavoje.

Končí i František Lippl
Hlasatelskou kabinu a zpravodajskou klávesnici opouští František Lippl. Právě jeho zásluhou měli fanoušci klubu a fotbalu v kraji přehled o aktuálním dění ve Slavoji. Už před dvěma měsíci avizoval, že bude končit. „Se závěrem podzimní sezony jsem ukončil po více než deseti letech spolupráci se Slavojem Český Krumlov. Loučím se tak od slavojácké PC klávesnice, děkuji za spolupráci a mějte se nejen fotbalově fajn,“ vzkázal František Lippl. Naše redakce mu děkuje za příkladnou spolupráci a přeje do dalších let vše nejlepší. 

Napsal(a) Milan Šíma | Foto Jan Škrle
 


 

Nejčtenější

  • KP: Rudolfov otočil zápas proti Včelnici,...

  • KP: Jaro odstartovalo. Jindřichův Hradec i...

  • Soběslav je expertem na obraty, Roudné veze...

  • Ohlasy, fakta a nejlepší hráči v 17. kole KP

Reklamní sdělení

Reklama