S příbramskou devatenáctkou se Písečtí rozešli smírně

čtvrtek, 17. ledna 2019, 10:28

Oproti pondělní apokalypse se středeční přátelské utkání píseckého třetiligového áčka, kterému byla tentokrát soupeřem devatenáctka z Příbrami, stihlo odehrát celé a za mnohem příznivějšího počasí.

Do střetnutí, které se rozhodně nehrálo v rukavičkách, aktivněji vstoupili hosté. Gólově jej otevřel domácí Antonín Presl, jež dorazil svou střelu ze značky pokutového kopu – 1:0.

Písečtí se do šestnáctky soupeře dostávali častěji, ale Příbramští hrozili rychlými kontry. Jeden takový vyšel po půlhodině hry, kdy bylo srovnáno Ptáčkem – 1:1. Strany se však přece jenom měnily za příznivějšího stavu pro svěřence trenéra Milana Nouska, když těsně před přestávkou zaznamenal druhou trefu Antonín Presl – 2:1.

Ve druhé půli už žlutomodří další přesné zásahy nepřidali. Naopak Středočeši se zásluhou dvougólového střelce Vojtěcha Ptáčka znovu dotáhli a dovedli utkání ke konečné remíze 2:2.

FC Písek - 1.FK Příbram U19 2:2 (2:1)

Branky: Presl 2 - Ptáček 2.

FC Písek: Luksch - Sedláček, Vacovský, Běloušek, Benetka, Grobár, Pecka, Presl, Kulík, J. Held, Kasík. Střídali: Vojtíšek - Hanzlík, Hrachovec, Pecka, Sigmund, Milec, Voráček, Mařík, Viták, Pinc.

1.FK Příbram U19: Trnka - Benda, Jelínek, Pachmetl, Šíma, Nežák, Sirotek, Vlček, Belej, Ptáček, Jílek. Střídali: Melichar - Mezera, Anýž, Čížek, Vavruška, Janota..