Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Ředitel Táborska Martin Vozábal byl zvolen do ligového výboru LFA

 
pátek, 21. června 2024, 19:21

Ligový výbor Ligové fotbalové asociace (LFA) má nové složení. Nově v něm s účinností od 1. 7. 2024 figuruje také Martin Vozábal, výkonný ředitel FC SILON Táborsko. Stalo se tak na čtvrtečním zasedání Ligového grémia LFA.

Pro druholigový klub je to velký úspěch. Je to významný krok pro klub i fotbalový region Táborska, který může přinést nové příležitosti a spolupráci. Martina Vozábala do výboru zvolili zástupci druhé ligy, stejně jako zástupci první ligy odsouhlasili Dariusze Jakubowicze z Bohemians Praha 1905.

Dalšími členy výboru jsou za mistrovskou Sparta Dušan Svoboda, za vicemistra ze Slavie Jaroslav Tvrdík, za třetí Plzeň Adolf Šádek a za čtvrtý Baník Ostrava Václav Brabec. Za druhou nejvyšší soutěž nominoval svého zástupce klub, který skončil nejvýše ze všech a nepostoupil, tedy Sigma B Olomouc. Ta vybrala do Ligového výboru Ladislava Mináře.

Všichni členové Ligového výboru mají mandát na jeden soutěžní ročník, tj. do 30. 6. 2025.

Martin Vozábal svoje zvolení komentoval slovy: „Vážím si toho. Je to ocenění celého fotbalu v Táboře, všech činovníků, kteří fotbal ve městě posouvají na vyšší úroveň. Je to důkaz, že táborský fotbal má své místo na mapě profifotbalu. Ve výboru jsou zastoupeny TOP české kluby a jejich největší představitelé. Rád budu nápomocen.“

Napsal(a) Luboš Dvořák | Foto Jan Škrle
 


 
Reklama