Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mezi střelci kralují Jakub Lesňák a Tomáš Kukla

 
čtvrtek, 23. května 2019, 21:12

Kaplický Jakub Lesňák a Tomáš Kukla z Mladé Vožice atakují hranici čtyřiceti gólů v sezoně! Oba kanonýři z I. B třídy mají na kontě shodně 38 gólů. V závěsu se za nimi drží s 35 zásahy netolický Jakub Varyš. Dva nejlepší snajpry mají jižních Čechy v divizi. Čížovský útočník Martin Jirouš nastřílel 28 branek, Filip Vaněk, záložník Soběslavi, dal o čtyři méně. A jak vypadají střelecké tabulky ostatních soutěží?

FNL

17 – David Ledecký (České Budějovice).
12 – Lukáš Zoubele (Jihlava), Lukáš Magera (Brno).
11 – Peter Štepanovský (Brno), Michal Petráň (Pardubice), Zbyněk Musiol (Táborsko).
  9 – Stan. Klobása (Jihlava), Ivo Táborský (České Budějovice), Voj. Hadaščok (Vlašim).
  8 – Tomáš Froněk (Chrudim), René Dedič (Třinec), Jiří Klíma (Jihlava), Adam Fousek (Pardubice).
  7 – Lukáš Havel a Jiří Kladrubský (oba České Budějovice), Adam Vlkanova (Hradec Králové), Karel Kroupa (Prostějov), Jakub Teplý (Znojmo), Daniel Vašulín (Chrudim).
  6 – Ondřej Kesner (Chrudim), Petar Musa (Vikt. Žižkov), Antonín Růsek (Brno), Lukáš Vaculík, (Jihlava), Pavel Černý (Pardubice).


ČFL

15 – Fortune Akpan Bassey (Radotín).
14 – Lukáš Veselý (Vltavín).
13 – Petr Došlý (Domažlice), Daniel Černý (Domažlice).
12 – David Čapek (Vyšehrad).
11 – Jan Jelínek (Zápy).
10 – Filip Drobílek (Vyšehrad), Ondřej Šípek (Vltavín), Martin Kraus (Králův Dvůr), Mir. Verner (Litoměřicko).
  9 – Lukáš Batka (Štěchovice).
  8 – Pavel Štěpánek a David Petrus (oba Živanice), Jar. Benda (Brozany), Chukwudi Chukwuma (Brozany), Michal Rataj (Vyšehrad), Pavel Novák (Převýšov), Zdeněk Vrňák (Benešov).
  7 – Michal Obrtlík (Velvary), Jan Souček (Ústí nad Orlicí), Marek Volf (Dobrovice), Ladislav Volešák (Štěchovice), Martin Voráček (Písek).


Divize, sk. A

28 – Martin Jirouš (Čížová).
24 – Filip Vaněk (Soběslav).
23 – Štěpán Zahálka (Admira Praha).
14 – Tomáš Lhotka (Beroun), Martin Toman (J. Hradec), Aleš Kutner (Soběslav).
13 – Jakub Sklenka (Rakovník).
10 – Lukáš Sklenář (Beroun), Jar. Červený (Rakovník), Pavel Krejčí (Doubravka), Tomáš Senft (Sedlčany).
  9 – Lukáš Čížek (Tachov).
  8 – Štěpán Maryška (Dobříš), Petr Janda (Čížová), Matěj Kravar (Mariánské Lázně), Karel Krejčí (Klatovy).
  7 – Matěj Strejček a Lukáš Mudra (oba Přeštice), Milan Ungr a Lukáš Roubal (oba Doubravka), Jan Šrain (Dobříš).
  6 – Lukáš Brotánek (Sedlčany), Bryanta Kwamina Baidoo (Táborsko B), David Kůžel (Tachov), Ihor Krasnyanek (Čížová), Jan Severin (Rakovník), Jakub Lattisch (Mar. Lázně).


Krajský přebor

22 – David Lafata (Olešník).
20 – Radim Štos (Olešník), David Neužil (Lom).
19 – Jakub Říský (Osek).
16 – Lukáš Dudek (Olešník).
14 – Vladimír Uher (Katovice), Martin Průcha (Třeboň).
13 – David Růžička (Třeboň).
12 – Michal Požárek (Katovice), Jakub Barda (Milevsko).
11 – Jan Hoch (Osek), Michal Brůžek (Želeč).
10 – Zbyněk Vorel (Protivín), Tomáš Maxa (Rudolfov), Ondřej Otepka (Roudné).
  9 – Miroslav Grobár (Olešník),
  8 – Tomáš Tauber a Václav Novák (oba Český Krumlov), David Pavličko (Želeč), Radim Pouzar (Rudolfov), Jan Šimák (Lom),    Václav Hegenbart (Čimelice), Lukáš Stuchlík (Dražice), Jan Kromka (Dražice), Michal Hojdar (Dražice).
  7 – Jan Šebelka a Voj Bürger (oba Jankov), Jakub Píša (Roudné), Petr Hovorka (Čimelice), Jar. Bosnyak (Lom), Jaromír Vorel (Protivín).


1. A třída, sk. A

17 – Tomáš Vokatý (Lažiště).
16 – Petr Gutheis (Větřní).
15 – Radomil Procházka (Nová Ves), Roman Iliev (Lhenice).
13 – Pavel Prenner (Lhenice).
12 – Ondřej Kolář (Trhové Sviny).
11 – Petr Šteyer (Planá), Marek Sedláček (Lažiště), Martin Císařovský (Semice).
10 – Luboš Kunc (Vodňany), Jan Zušťák (Strakonice), Matyáš Babka (Prachatice).
  9 – Martin Škulina (Semice), Jiří Šemro (Trhové Sviny).
  8 – Marek Kodras a Lukáš Gažák (oba Trhové Sviny), Rudolf Weinhard (Větřní), Petr Kindermann (Slavia ČB), Roman Pořádek (Lhenice).
  7 – Yoni Girardey a Filip Šťastný (oba Vodňany), Radek Veleman (Semice), Zbyněk Holý (Nová Ves), Tomáš Choutka (Loko ČB).
  6 – Jan Lukeš a Martin Juroš (oba Prachatice), Jiří Jiránek (Nová Ves), Jiří Carda (Planá).


1. A třída, sk. B

16 – Václav Hoffmann (Sez. Ústí), Stanislav Pacholík (N. Včelnice).
14 – Pavel Vařil (Týn).
13 – Tomáš Tengl (Čtyři Dvory), Jar. Prášek (Chýnov), Matěj Ježek (Veselí), Pavel Dedič (Dačice).
12 – Martin Doubek (Sez. Ústí), Lukáš Nečekal (Čtyři Dvory).
11 – Petr Kandl (Lišov), Jakub Škarda (Sez. Ústí).
10 – David Mlýnek (Lišov), Vlast. Bašta (Nemanice).
  9 – Ondřej Blažek (N. Včelnice), Mir. Novotný (Nemanice), Daniel Bouchal (Lišov).
  8 – Petr Novotný) a Tomáš Hindy (oba Ševětín) David Král (Chýnov), Marek Šimánek (Dačice), Jiří Šmídmajer (Planá).
  7 – Marek Pěknic (Planá), Marek Werner (Lišov), Jan Doubrava (Chýnov), Jakub Průša (Nová Včelnice), Lukáš Kupec (Ševětín), Vladimír Dobal (Týn), Dominik Římanek (Milevsko B).
  6 – Voj. Říha a Petr Nikl (oba Sez. Ústí), Martin Kolář a Voj. Kollárik (oba Meteor Tábor), Radim Novotný (Ševětín), Slavomír Mareš (Chýnov), Šimon Hric (Dačice), Martin Janovský (Planá), Jan Sulek (Nemanice).


1. B třída, sk. A

38 – Jakub Lesňák (Kaplice).
35 – Jakub Varyš (Netolice).
22 – Marek Urazil (Kaplice).
20 – Tomáš Smékal (Dříteň), Filip Pokorný (Boršov).
18 – Mir. Studnička (Hrdějovice), Stan. Šálek (Velešín).
17 – Jakub Toth (Loučovice).
16 – Milan Homer (Zlatá Koruna).
15 – Jan Gruber (Boršov).
14 – Josef Gondek (Kaplice).
12 – Dominik Fuciman a Vladimír Rychtář (oba Zlatá Koruna).
11 – Stan. Budík a Petr Petscher (oba Frymburk) Josef Moudrý (Dříteň), Martin Miklík (Hrdějovice).
  9 – Jan Fejtek (Loučovice), Michal Chromý (Sedlec).
  8 – David Frnka (K. Újezd).
  7 – Martin Špát, Jakub Grznárik a Petr Fišer (vš. Velešín), Viktor Kotalík a Martin Sládek (oba K. Újezd), Jiří Koch a Milan Pešek (oba Sedlec).


1. B třída, sk. B

19 – Roman Žurek ml. (Strunkovice).
16 – Milan Glazunov (Sousedovice).
14 – Filip Zitta (Vacov).
13 – Antonín Bujok (Vacov), Pavel Krejsa (Cehnice).
12 – David Dumský (Sedlice).
11 – Karel Hanzlík (Bělčice).
10 – Martin Machnyk (Chelčice).
  9 – Jan Hoch (Osek B), Tomáš Hrčka (Dražejov).
  8 – Martin Šíp (Stachy), Filip Duba (Sousedovice).
  7 – Martin Šácha a Ladislav Benedikt (oba Chelčice), Filip Gašpar a Jiří Brabec (oba Volyně), Mir. Nedvěd (Cehnice), Filip Rakovan (Sedlice), Václav Turek (Čkyně).
  6 – Jakub Sova a Mir. Kochma (oba Prachatice B), Tomáš Glazunov a Jan Hrach (oba Sousedovice), Pavel Poláček (Dražejov), Václav Páník (Strunkovice), Zdeněk Mikeš (Sedlice), Jar. Ketzer (Vacov).


1. B třída, sk. C

38 – Tomáš Kukla (Mladá Vožice).
25 – Luboš Holub ml. (Kovářov).
21 – Petr Klejna (Větrovy).
16 – Volodymyr Bondarev (Chotoviny).
15 – Jakub Převrátil (Mirovice).
14 – Mir. Štěpán (Kluky).
13 – Marek Valach (Hradiště), Jan Šimák (Chyšky).
10 – Milan Nousek (Putim).
  9 – Václav Kosík (Chyšky).
  8 – Miloslav Pražma a Tomáš Mikšovský (oba Řepeč-Opařany), Josef Fara a Jan Čanda (oba Božetice), Libor Pichlík (Hradiště), Voj. Košatka (Kluky), Lukáš Lívanec (Chyšky), Jakub Svojše (Kovářov).
  7 – Ondřej Jelínek a Jan Sedláček (oba Větrovy), Tomáš Cetlovský a Jan Pavlíček (oba Chotoviny), Tomáš Svatek a Štěpán Kukla (oba Mladá Vožice), Patrik Basaraba (Putim), Voj. Maštalíř (Králova Lhota), Martin Tupý (Sepekov), Tomáš Vondrák (Mirovice), Ondřej Vlk (Řepeč-Opařany).


1. B třída, sk. D

16 – Vojtěch Habr (Třebětice).
11 – Miroslav Kadlec (Ledenice).
10 – Michal Hanzal (Olešnice), Karel Tondr ml. (Mladé), Jakub Marek (Dobrá Voda), Radek Arenberger (Suchdol), Zdeněk Šergl (Kardašova Řečice), Petr Pancíř (Lomnice).
  9 – Jan Pavlík a Lukáš Winkler (oba Ledenice), Martin Prášek (Lomnice), Voj. Balík (Slavonice), Jan Klokner (Kardašova Řečice), Jakub Záruba (Suchdol), Tomáš Linhart (Mladé), Jiří Havel (Nová Bystřice).
  8 – Radim Horelica, Roman Brousek a Martin Koktavý (vš. Olešnice), Martin Šťastný (Třebětice).
  7 – David Frühauf (Nová Bystřice), Milan Fiala (Ledenice), Václav Samec (České Velenice), Ctibor Novotný (Dobrá Voda), Libor Dvořák (Studená), Martin Bodlák (Slavonice).
  6 – Tomáš Přibyl (Studená), Tomáš Brozman (Mladé), Martin Průcha (Třeboň B), Lukáš Lenk  (Olešnice).


Napsal(a) Jan Šerhant | Foto Libor Granec
 


 

Reklamní sdělení

Reklama