Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Zimní Wolf Liga startuje již příští víkend

 
pátek, 9. listopadu 2018, 07:31

Jubilejním pátým ročníkem startuje příští víkend v našem tréninkovém centru Složiště Zimní Wolf Liga 2018/2019, letos s rekordní účastí.

Celkem 84 týmů z celého jihočeského regionu (doplněných středočeským 1. FK Příbram) odehraje v šesti ročníkových kategoriích (2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011)  během měsíců listopad 2018 až březen 2019 sérii turnajů přípravek a mladších žáků. Turnaj je každoročně odehrán na moderní umělé trávě třetí generace v naší vytápěné přetlakové hale. Zápasy jsou řízeny oficiálními rozhodčími, pro děti i rodiče je připraveno kvalitní zázemí našeho tréninkového centra. Soutěž je rozdělena do dvou částí - základní a poté nadstavbová.

Jedná se bezesporu o jeden z největších projektů organizovaných pro malé fotbalisty na území České republiky, každý rok tak registrujeme o tuto akci čím dál větší zájem klubů nejen z regionu. Pro zajímavost, jen loňský ročník bylo při počtu šedesáti přihlášených týmů odehráno neuvěřitelných 510 zápasů. 

První zápasy startují v neděli 18. listopadu, ale již nyní najdou trenéři a rodiče na hlavní straně webových stránek Akademie záložku Zimní Liga, kde najdou veškeré propozice, rozpisy zápasů a poté pochopitelně po každém kole aktualizované tabulky.

Turnaj organizuje SK Dynamo České Budějovice Akademie ve spolupráci s Dynamem České Budějovice. Akce probíhá v rámci projektu "Kdo sportuje, nezlobí", jehož partnerem je společnost ČEZ.

Generálním partnerem Zimní ligy je pro sezonu 2018/19 společnost Wolf Česká republika s.r.o (www.wolfcr.cz.)

Napsal(a) Dan Mikulička/Akademie SK Dynamo ČB | Foto SK Dynamo Akademie