Rostislav Grossmann hodnotí zápas s Královým Dvorem

čtvrtek, 10. května 2018, 07:21

Trenér píseckého áčka odpovídal na otázky na tiskové konferenci po utkání 33. kola Fortuna ČFL s FK Králův Dvůr (3:0).

Rostislav Grossmann, trenér FC Písek: „Po takovémto vítězném zápasu a jeho průběhu jsem velmi spokojený. Králův Dvůr v první půli naznačil své možnosti a trápil nás. Mají hráče vysokých postav a jsou fyzicky velmi zdatní. V osobních soubojích jsme potom museli trošičku přidat, ale zvládli jsme to a dali uklidňující první branku, která vždycky dodá mužstvu trochu klidu. Do druhé půle jsme vstoupili s tím, že branku nedostaneme a budeme dobře bránit. Že si počkáme na to, až soupeř víc a víc vytáhne obranu a potrestáme je z brejků. To se potvrdilo. My jsme druhý gól dali velmi brzy a myslím si, že v dalším průběhu jsme velmi dobře kombinovali, drželi balón a dostali jsme se i do dalších šancí, které bychom měli zvládnout lépe v koncovce. Chybělo tam trošku víc koncentrace a klidu, včetně penalty, kterou jsme neproměnili. Ale pokud se dají jiné branky, tak to tolik nevadí a myslím si, že zápas jsme zejména ve druhé půli zvládli velmi dobře.“

Další odpovědi trenéra Rostislava Grossmanna si poslechněte na videu z tiskové konference.

Napsal(a) Petr Brůha | Foto Jan Škrle, Petr Brůha (video)