HZL: Čtyři Dvory remizovaly s Hlubokou, K. Újezd přejel N. Ves

neděle, 18. února 2018, 18:17

V nedělních zápasech Hlubocké zimní ligy se Čtyři Dvory vytáhly proti pořádajícímu týmu, s nímž získaly cenný bod po nerozhodném výsledku 1:1. Oba góly padly během jedné minuty. Spokojenější byli svěřenci exhlubockého trenéra Wohlgemutha. Kamenný Újezd přehrál soutěžního rivala z I. B třídy N. Ves v obou poločasech a získal druhé vítězství na turnaji.

Hluboká byla proti dlouholetému čtyřdvorskému sokovi favoritem, ale na mužstvo bývalého trenéra Martina Wohlgemutha nevyzrála. I přes další šance zahřmělo gólově jen dvakrát po necelé půlhodině. Nejprve otevřel skóre ve 26. minutě hostující Tengl, ale Hlubočtí bleskově odpověděli a za minutu srovnali přesnou ranou Jonáše. Oba týmy braly do tabulky první bod.

Novoveský brankář Poula měl proti „Kameňáku“ hodně práce. Svěřenci trenéra Jana Míky byli po celé utkání lepší a převahu dokázali zúročit. „Zápas se pro nás vyvíjel vcelku dobře, vyhráli jsme první poločas 2:0, druhou půli jsme prostřídali a nakonec to pro nás dopadlo výborně. Měli jsme tu i kluky z béčka, je to příprava, zkoušeli jsme různé varianty se sestavou,“ sdělil nám spokojený Jan Míka (na snímku).

Nedělní výsledky 3. kola HZL

TJ Hluboká n. Vlt. – SK Čtyři Dvory 1:1 (1:1)

Góly: 27. Jonáš – 26. Tengl. Rozhodčí: Tupý – Řehoř, Mach. Bez karet. Diváků: 20.

Hluboká: Brašnička – Jonáš, Turek, Antoš, Čermín – Rubick, L. Adam, Němec, Krátký – Křiváček, T. Adam. Střídali Salva, Čuhaj.

Čt. Dvory: P. Sobolík – Bíba, Havelec, Matušek, D. Sobolík – Maruška, Raab, Král, Nečekal – Janeček, Tengl. Střídali Pecha, Sekyra.

FK N. Ves-Brloh – Sokol Kamenný Újezd 1:5 (0:2)

Góly: 64. Tlamsa – 18. a 70. Černý, 31. Sládek, 62. Prokop, 65. Frnka. Rozhodčí: Mach – Tupý, Řehoř. Bez karet. Diváků: 30.

N. Ves: Poula – Klein, R. Postl, Pouzar, Vlček, J. Anderle ml., J. Anderle st., Hüttner, J. Postl, Kříž, Tlamsa. Střídal Ďurica.

K. Újezd: Dudák – Petkov, Čermák, Nejedlý, Černý, Kotalík, Prokop, Frnka, Sládek, Soukup, Šimek. Střídali Mráz, Rožboud, Bělohlav.

5. FK Nová Ves-Brloh 2 0 0 0 3:9 0

Nejlepší střelci: 5 – Tauber (Č. Krumlov), 3 – Gruber (Boršov), Černý (K. Újezd), 2 – Sláma (Č. Krumlov), Turek, Neužil (oba Lom), Frnka, Sládek (oba K. Újezd)