Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Rodinný areál Lipno zve fanoušky Dynama s 50% slevou na Stezku korunami stromů a do Království lesa

 
pátek, 21. května 2021, 10:31

Mimořádnou akci si pro všechny diváky nedělního slavnostního utkání mezi Dynamem České Budějovice a Slováckem připravili jeho pořadatelé ve spolupráci s rodinným areálem Lipno. Všichni, kteří přijdou na stadion, budou moci získat poukaz na 50% slevu na vstup na oblíbenou Stezku korunami stromů a také do Království lesa. Jako bonus k tomu budou mít zvýhodněnou jízdu lanovkou.

„Vzhledem k tomu, že to bude závěrečný domácí zápas letošní prvoligové sezóny a zároveň rozlučka s našimi dlouholetými oporami Jiřím Kladrubským a Jaroslavem Drobným, jsme moc rádi, že se nám podařilo zápas obohatit o tuto spolupráci. S areálem na Lipně jsme poslední týdny v kontaktu a bereme tento zápas za zahájení dlouhodobé spolupráce,“ říká za českobudějovický klub jeho marketingový specialista Milan Džuba.

Na utkání nebude chybět tradiční lipenský maskot lišák Fox ani například tisková mluvčí areálu Olga Kneiflová. „Nejsem velký fanoušek fotbalu, ale vidět našeho lišáka na fotbalovém trávníku mezi profesionálními sportovci bude velká premiéra a u toho nechci chybět. Jsem také zvědavá, jak fanoušci ocení naši nabídku a přijedou pak na Lipno slev využít,“ říká Kneiflová.

Rodinný areál na Lipně navíc nespouští spolupráci jen s A týmem a jeho fanoušky, ale také s mládežnickou akademií. „Právě u ní nám dává spolupráce největší smysl. Vždyť právě naše dětské celky vyráží do okolí Lipna na soustředění a poznávací výlety,“ říká Džuba a Kneiflová ho doplňuje: „Náš areál je koncipovaný především pro rodiny s dětmi. I když se u nás zabaví lidé všech generací, rodiny s dětmi rozhodně nejvíce.“

Tisková zpráva | Foto SK Dynamo ČB