Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Příměstský fotbalový kemp pro děti v krajském městě spustil registraci

 
neděle, 21. ledna 2024, 15:34

České Budějovice – V jihočeské metropoli se v červenci 2024 uskuteční letní kemp Jihočeského fotbalu a Brankářské školy. Oblíbená prázdninová akce pro fotbalové nadšence z celého kraje se uskuteční již popáté.

Pětidenní příměstský kemp se uskuteční od 8. do 12. července 2024 v areálu Jihočeské univerzity Na Sádkách pro chlapce a dívky ročníků 2007 – 2017, kteří budou rozděleni do skupin podle věku.

O děti se budou starat profesionální trenéři, kteří mají s mládeží bohaté zkušenosti. Trenérský štáb opět povedou dlouholetí mládežničtí trenéři Ladislav Bernát společně s Jiřím Krauskopfem starším. Specializovaný kemp pouze pro brankáře proběhne pod taktovkou trenéra gólmanů Jiřího Prokeše ze Strakonic. Samozřejmostí pořadatelského sboru je zdravotní dozor a pomocný personál.

Kemp nabízí jedinečnou možnost zažít specializované fotbalové a brankářské tréninky pod vedením licencovaných trenérů s dlouholetou praxí (s profilicencí UEFA). Cílem je vést děti ke sportování zábavnou formou i o prázdninách, než jim začne klasická letní příprava v oddílech. O průběhu minulého ročníku si můžete přečíst a podívat zde.

Kromě fotbalových tréninků je pro děti připraven bohatý doprovodný program v podobě soutěží a her o ceny, besídky. Kemp bude zakončen slavnostním vyhlášením, předáním pamětních diplomů a věcných cen pro každého.

Mottem prázdninové akce pro děti z celého Jihočeského kraje je Bav se, sportuj, poznávej. Uzávěrka přihlášek je do 10. června 2024. Vzhledem k očekávanému zájmu o kemp, který převyšuje kapacitní možnosti, bude rozhodovat o přijatých termín přihlášení a uhrazení platby. Kapacita kempu je 60 hráčů a 12 brankářů.

Cena činí 4 900,- Kč (možno rodičům vystavit fakturu pro příspěvek od zaměstnavatele). V ceně jsou zahrnuty obědy, svačiny, pravidelný pitný režim, ceny do soutěží. Každý hráč obdrží na začátku kempu dres (s vlastní přezdívkou na zádech) a trenýrky. K převlečení na obědy děti dostanou speciální trička s vlastními iniciálami a logem kempu.

Postup přijetí na Letní kemp Jihočeského fotbalu

1. Vyplníte registrační formulář (viz. níže)

2. Obdržíte k vyplnění smluvní podmínky a prohlášení, které přinesete na první den kempu

3. Úhradou se stáváte účastníkem kempu

Letní příměstský kemp pořádá Jihočeská fotbalová, z.s. Kontakt: Michal Průcha, mobil: 608 870 510, e-mail: jcfotbal@seznam.cz

 

PŘIHLÁŠKA NA KEMP ČI BRANKÁŘSKOU ŠKOLU

 
Tisková zpráva | Foto Lenka Průchová
 


 

Reklamní sdělení

Reklama