Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.

Souhlasím
 

Portál Jihočeský fotbal vstoupil do zimní přípravy v novém hávu a pod křídly TRIMA CB

 
středa, 25. ledna 2017, 09:18

Podobně jako se fotbalová mužstva snaží v zimním období posílit a dobře se připravit na jarní boje, také web Jihočeského fotbalu prošel výraznou designovou změnou a uskutečnil přestup do společnosti TRIMA CB.

S nápadem spustit web o jihočeské kopané, který by přinášel aktuální informace a výsledky, přišel Michal Průcha v roce 2004. V tu dobu byl internet ještě v plenkách. Spuštěn byl po půlročních přípravách v lednu 2005. Po dlouhých jedenáct let si udržel nastavenou laťku a vytvořil si ve fotbalovém hnutí dobré renomé. „Cítili jsme, že dál už web kapacitně bez silného zázemí nikam neposuneme. Jen bychom přešlapovali na místě. Z toho důvodu jsme oslovili naše dobré známé z firmy Trima CB, zda by nechtěli spojit síly. Sami provozují několik portálů, mají s tím bohaté zkušenosti a navíc, což bylo to nejdůležitější, mají fotbal rádi,“ vysvětluje Michal Průcha.

Za tu dlouhou dobu jedenácti let se na tvorbě webu podílelo několik novinářských osobností. „Milan Šíma, Honza Škrle, Láďa Lhota a Martin Wipplinger,“ jmenuje Průcha. Poděkování patří také všem klubovým zpravodajům. „Redakce pokračuje ve stejném složení, ještě bychom chtěli na některých místech posílit,“ dodává, že redakční tým nikdo neopouští.  

Společnost TRIMA CB je v provozování portálů zavedenou značkou. Z jejího portfolia je nejznámější a nejstarší Budějcká Drbna. Pod Černou věží velice oblíbená a hlavně sledovaná. Jenom na facebookovém profilu má přes 40 tisíc příznivců. „O spojení s Jihočeským fotbalem jsme uvažovali několik let. Nyní uzrála doba na to, abychom jej dali pod svá křídla. Drbnám přibyl do rodiny sportující brácha. Inzerentům další lákavý prostor. Ve spojení vidíme mnoho budoucích synergií. Začali jsme tím, že jsme osvěžili vizuální podobu Jihočeského fotbalu a dali mu nový design. Dále budeme pokračovat ve slaďování vzájemné redakční pomoci a rozšíříme možnosti inzerce. Musíme vyseknout poklonu Michalu Průchovi, který za jedenáct let vybudoval unikátní komunitní web. Věříme, že mu dáme nový náboj při zachování důrazu na obsahovou stránku webu, která jej odlišuje od konkurence,” uvedli za TRIMA CB Libor Matoušek st. a Libor Matoušek ml.

Jak už bylo řečeno, nový kabát je první novinkou. Na další se mohou čtenáři Jihočeského fotbalu těšit v průběhu jara. A nebude jich málo.

Napsal(a) Redakce

Nejčtenější

  • O vítězi Žižka podlahy Cupu rozhodl až...

  • Nový kouč Jankova Petr Kadlec: Nejdu do...

  • Ideální XI. podzimu KP: Nejčastěji zářil...

  • Výkony Protivína měly sestupnou tendenci. Na...

Reklama