Fotbalistky z Mokrého dál neporaženy

středa, 26. dubna 2017, 10:20

Po vybojovaném vítězství v Borovanech jely ženy z Mokrého k utkání do Jindřichova Hradce, který je momentálně na sedmém místě. Úvod zápasu byl vyrovnaný a zdálo se, že Mokré čeká náročný zápas. A to se postupně potvrdilo.

Po vyrovnaném úvodu postupně získali mírnou převahu. Zápas se zlomil v 18 minutě, když nejdříve Tereza Koláčková neproměnila samostatný únik, ale po následném závaru vyrazila domácí Sivá střelu do prázdné branky rukou. Následovalo vyloučení a pokutový kop, který bezpečně proměnila Eliška Šturmová – 0:1.

Od této chvíle byla převaha týmu, který je v současné době na prvním místě v divizní soutěži jednoznačná a i když domácí fotbalistky bojovaly, bylo již utkání pouze otázkou skóre. A to se pro domácí nevyvíjelo moc dobře. Ukazatel skóre na konec zaznamenal vítězství hostů 6:0.

„Některé akce byly opravdu povedené na jeden dotek s finálním zakončením. Na druhé straně nás potěšila i hra obrany, které byla proti zápasu s Borovany nepropustná. Do sestavy se po zranění vrátila Diana Spergerová a pár desítek minut odehrála po  vážném zranění Katka Hrabánková. Motorem většiny akcí byla Žaneta Rousková, která už by si za své výkony také nějaký gól zasloužila“, uvedl trenér Mokrého Jiří Hrabánek.

TJ Sokol J. Hradec - TJ Mokré 0:6 (0:3)

Branky: Šturmová 4, Kroutlová, Koláčková. Rozhodčí: Janák, ČK: 1:0 (Sivá). Diváků: 20.

Sokol J. Hradec: Adamcová – Šteflová, Kadlecová, Šlapanská, Kocoňová, Hronová, Peckertová, Sivá, Dušková, Lehejčková, Marková, Petráková, Kösslová, Lapková.

Mokré: Zákostelecká – Minaříková, Novotná, Šturmová, Chaloupková, Eliášová, Mačková, Rousková, Jašková, Koláčková, Zemanová, Kroutlová, Hrabánková.