Střelecká fantazie Elišky Šturmové proti Plzni

čtvrtek, 13. dubna 2017, 18:30

Kdo v neděli dorazil do Mokrého na zápas prvního týmu divize žen s Plzní, byl svědkem nevšedního střeleckého koncertu Elišky Šturmové, která při výhře 10:0 vstřelila devět gólů! Jednou se trefila Tereza Koláčková.

Elišce se v zápase dařilo od začátku a první branku dala v 5. minutě, hattrick nastřílela za 22 minut. Poslední 9 branku vstřelila v 83. minutě, kdy zakulatila skóre na 10:0. Škoda, že o chvilku později, kdy mohla dát svou desátou branku, zastavila její střelu tyč. I tak byli všichni svědky nevídaného střeleckého představení. Výkon je nutno ocenit o to víc, že plzeňské hráčky nebyly odevzdané, jak napovídá výsledek, naopak patřily mezi lepší týmy v soutěži.

TJ Mokré - TJ Vodní stavby Plzeň 10:0 (4:0)

Góly: Šturmová 9, Koláčková. Diváků: 80.

Mokré: Zákostelecká – Minaříková, Novotná, Šturmová, Chaloupková, Eliášová, Mačková, Rousková, Jašková, Koláčková, Zemanová, Kroutlová, Hrabánková.

Plzeň: Krákorová – Králová, Hyťhová, Valečková, Sládková, Hrabalová, Třikačová, Troupová, Barnášová, Šidvicová, Černá, Slovnkaiová, Hanušová.