Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Český trávník

regenerace a údržba hřišť

 

Výsledky

 
Herní kolo:

Tabulka

#TýmZápasůVýherRemízProherSkóreBodyPenalty+
1TJ Sokol Lom22008:06
2FK Spartak Soběslav22005:16
3SK Klatovy 189822005:16
4FK Robstav Přeštice21107:34
5SK Petřín Plzeň21103:24
6SK Dynamo Č.Budějovice B21016:23
7SK Otava Katovice21014:43
8FK J. Hradec 191021013:33
9TJ Slavoj Mýto21013:43
10Český lev-Union Beroun21012:43
11SK Senco Doubravka20202:22
12SK Hořovice20111:41
13FC Rokycany20111:61
14TJ Tatran Sedlčany20022:40
15FC Viktoria Mariánské Lázně20023:90
16FK Hvězda Cheb20021:70

Tabulka podzim

#TýmZápasůVýherRemízProherSkóreBodyPenalty+
1TJ Sokol Lom22008:06
2FK Spartak Soběslav22005:16
3SK Klatovy 189822005:16
4FK Robstav Přeštice21107:34
5SK Petřín Plzeň21103:24
6SK Dynamo Č.Budějovice B21016:23
7SK Otava Katovice21014:43
8FK J. Hradec 191021013:33
9TJ Slavoj Mýto21013:43
10Český lev-Union Beroun21012:43
11SK Senco Doubravka20202:22
12SK Hořovice20111:41
13FC Rokycany20111:61
14TJ Tatran Sedlčany20022:40
15FC Viktoria Mariánské Lázně20023:90
16FK Hvězda Cheb20021:70

Tabulka doma

#TýmZápasůVýherRemízProherSkóreBodyPenalty+
1SK Klatovy 189822005:16
2SK Dynamo Č.Budějovice B11005:03
3FK Spartak Soběslav11003:03
4TJ Sokol Lom11003:03
5SK Otava Katovice11003:13
6TJ Slavoj Mýto11003:13
7FK J. Hradec 191011002:13
8SK Petřín Plzeň11002:13
9Český lev-Union Beroun11002:13
10FK Robstav Přeštice10101:11
11SK Hořovice10101:11
12SK Senco Doubravka10101:11
13TJ Tatran Sedlčany10011:20
14FC Viktoria Mariánské Lázně10012:60
15FC Rokycany10010:50

Tabulka venku

#TýmZápasůVýherRemízProherSkóreBodyPenalty+
1TJ Sokol Lom11005:03
2FK Robstav Přeštice11006:23
3FK Spartak Soběslav11002:13
4FC Rokycany10101:11
5SK Petřín Plzeň10101:11
6SK Senco Doubravka10101:11
7FK J. Hradec 191010011:20
8SK Dynamo Č.Budějovice B10011:20
9TJ Tatran Sedlčany10011:20
10FC Viktoria Mariánské Lázně10011:30
11SK Otava Katovice10011:30
12SK Hořovice10010:30
13TJ Slavoj Mýto10010:30
14Český lev-Union Beroun10010:30
15FK Hvězda Cheb20021:70

Reklamní sdělení

Reklama