Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Úřední zprávy Jč. KFS

Krajský fotbalový svaz rekapituluje osmiletou činnost

pátek, 23. dubna 2021, 15:01ČlánkyKrajský přeborÚřední zprávy Jč. KFS
 

České Budějovice – Jedno období skončilo, další začíná. Je třeba se na chvilku ohlédnout zpět, zjistit, co se v minulých letech svazovým funkcionářům jihočeského fotbalu podařilo, zrekapitulovat jejich činnost. Pro nastupující vedení KFS, které...

 

Jihočeský KFS představil nové oficiální logo

středa, 30. prosince 2020, 14:58ČlánkyÚřední zprávy Jč. KFS
 

České Budějovice – Do nového roku vstoupí Jihočeský KFS (založen 1919 jako Jihočeská župa footballová) pod novou značkou. Přechod k modernější image má symbolizovat propojení Nadačního fondu pro podporu fotbalové mládeže Jihočeského kraje s kluby...

 

Zápis STK č. 11 ze dne 10.12.2020

pondělí, 14. prosince 2020, 12:38Úřední zprávy Jč. KFS
 

 

Uzávěrka přihlášek do Akademie rozhodčích se blíží

pátek, 20. listopadu 2020, 10:45ČlánkyMládežÚřední zprávy Jč. KFS
 

Jihočeský kraj – VV Jč. KFS a KRaD KFS Jč. kraje připravuje další ročník Akademie mladých fotbalových rozhodčích. Uzávěrka přihlášek je do 27. listopadu 2020.

 

Ruší se další akce ze závěru roku. Školení trenérů nebo Strakův memoriál

středa, 4. listopadu 2020, 11:27ČlánkyÚřední zprávy Jč. KFS
 

Jihočeský kraj – Jak nás informoval Grassroots trenér mládeže FAČR Jč. KFS Pavel Pulec vzhledem k aktuální epidemiologické situaci a s tím souvisejícími opatřeními jsou do konce tohoto roku zrušeny následující akce:

 
Reklama

Reklamní sdělení

Reklama