Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mladší žáci Roudného zahájili přípravu tréninkovým kempem

 
pátek, 9. srpna 2019, 07:57

Pod vedením nově sestavené skupiny trenérů ve složení Filouš, Bez, Hrubý, Holzer a Svoboda odstartovali mladší žáci přípravu na nadcházející sezónu, ve které budou hrát dvě soutěže, a to krajský přebor a okresní přebor.

Příprava byla zahájena tréninkovým kempem, který probíhal od pondělí do pátku. Kluci sbírali dávky na dopoledních i odpoledních trénincích. Neméně důležitou složkou byl každodenní společný oběd pro utužení party a poznání nových spoluhráčů, kteří tým doplnili. Průměrná účast na kempu byla téměř 20 hráčů.

Kluci, kteří se zúčastnili kempu, si zaslouží maximální pochvalu za přístup a za „odmakání“ náročných tréninků. Kemp byl zakončen závěrečným posezením, zhodnocením za účasti rodičů a opékáním buřtů.

Tréninky budou dále pokračovat v klasickém modelu pondělí, úterý, čtvrtek od 17:30 hodin.

V plánu jsou zatím dva přípravné zápasy. V úterý 20. srpna v Českém Krumlově a ihned ve středu 21. srpna v Hodějovicích. Sezóna KP startuje 24. 8. 2019 zápasem se Strakonicemi.

Napsal(a) Malše Roudné