Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Mladší dorostenci Táborska mají v přípravě napilno

 
úterý, 31. ledna 2017, 10:01

Hned trojici utkání stihli odehrát mladší dorostenci Táborska kategorie U17. Síly změřili s jedním z nejlepších celků U17 Slavií Praha. Z tohoto duelu odcházeli Táborští poraženi. Další dva duely už byly vítězné. Cenný skalp přišel v utkání s Duklou Praha. Na závěr triptychu přišla vítězná branková přestřelka s regionálním rivalem z Písku.

Všechny tři duely zhodnotil trenér U17 Zbyněk Jaroš: „V lednu jsme odehráli tři zajímavá utkání, která nás velmi obohatila. Již první zápas na hřišti Slavie Praha byl velmi náročný. Soupeř ukázal obrovskou kvalitu a prakticky po celý zápas měl převahu. Nám se nedařilo podržet míč a přesně kombinovat. Utkání jsme si pak vyhodnotili směrem do tréninkového procesu. Další zápas s Duklou Praha byl výrazně lepší. Obě strany hrály technický fotbal a nám se podařilo vstřelit pět branek. V utkání s Pískem jsme dominovali především střelecky, avšak ve druhém poločase jsme výrazně polevili a nechali soupeři vstřelit zbytečné góly. Nyní nás zajímají hlavně individuální výkony. Je spokojenost s tím, že se ve hře objevují principy v ofenzivě, které nějakým způsobem chceme. Trénujeme to a kluci to na hřiště přenesli velmi rychle. Většina našich branek padla po hezkých cílených akcích. Úplně spokojenost není při bránění, kde jak obranná čtverka, tak celý tým nepracuje dobře. Určitě se na to budeme zaměřovat v dalších zápasech i trénincích. Na druhou stranu ofenziva a vstřelené branky jsou kořením fotbalu a potřebujeme vychovávat hráče, kteří branky střílet umí.“

 

SK Slavia Praha – FC MAS Táborsko 4:0 (1:0)

Sestava FCT: Duchoň – Bouchal, Rytíř, Volf, Hřídel – Říha, Schramhauser – Mischnik, Horváth, Vlk – Kubín, střídali: Mareš, Dědina, Štefl.

 

FC MAS Táborsko – Dukla Praha 5:3 (4:1)

Branky FCT: Mareš, Vlk, Volf, Horváth, Dědina.

Sestava FCT: Zadražil (41. Duchoň) – Danda, Bouchal, Volf, Vlk – Říha, Schramhauser – Mischnik, Horváth, Štefl – Kubín, střídali: Mareš, Dědina, Moudrý.

 

FC MAS Táborsko – FC Písek 8:4 (5:1)

Branky FCT: Štefl 2, Vlk 2, Kubín, Dědina, Volf, Horváth.

Sestava FCT: Duchoň (41. Stashko) – Volf, Bouchal, Rytíř, Danda – Říha, Schramhauser – Vlk, Horváth, Štefl – Mareš, střídali: Kubín, Dědina.

Napsal(a) Tomáš Krejčí