Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Příměstský kemp a Brankářská škola spustily registraci

 
čtvrtek, 24. března 2022, 18:27

České Budějovice – V jihočeské metropoli se o prázdninách uskuteční tradiční letní kemp Jihočeského fotbalu a společně s ním Brankářská škola.

Kemp proběhne v areálu Jihočeské univerzity Na Sádkách pro chlapce a dívky ročníků 2007 – 2015, kteří budou rozděleni do skupin podle věku.

O děti se budou starat profesionální a licencovaní trenéři, kteří mají s mládeží bohaté zkušenosti. Trenérský štáb bude mít na povel Ladislav Bernát. Druhý ročník Brankářské školy pro ročníky 2006 – 2011 opět povede licencovaný trenér gólmanů Jiří Prokeš ze Strakonic.

Kromě fotbalových tréninků je pro děti připraven bohatý doprovodný program v podobě soutěží a her o ceny. Kemp bude zakončen slavnostním vyhlášením, předáním pamětních diplomů a věcných cen pro každého. Mottem prázdninové akce pro děti z celého Jihočeského kraje je Bav se, sportuj, poznávej.

Pětidenní turnus se proběhne od 11. do 15. července 2022. Vždy pondělí až pátek (od 8 do 16 hodin). Termín přihlášek je do 12. června 2022.

Cena činí 4 500,- Kč (možno rodičům vystavit fakturu pro příspěvek od zaměstnavatele). V ceně jsou zahrnuty obědy, svačiny, pravidelný pitný režim. Každý hráč obdrží na začátku kempu dres se svou přezdívkou na zádech, trenýrky a stulpny.

Postup přijetí na Letní kemp Jihočeského fotbalu

1. Vyplníte registrační formulář (viz. níže)

2. Obdržíte k vyplnění smluvní podmínky a prohlášení, které přinesete na první den kempu

3. Úhradou se stáváte účastníkem kempu

Vzhledem k očekávanému vyššímu zájmu o kemp, který převyšuje kapacitní možnosti, bude rozhodovat o přijatých termín přihlášení.

Kontakt: Michal Průcha, mobil: 608 870 510, e-mail: jcfotbal@seznam.cz

 

PŘIHLÁŠKA NA KEMP ČI BRANKÁŘSKOU ŠKOLU

 
Napsal(a) Jihočeský fotbal | Tisková zpráva
 


 

Reklamní sdělení

Reklama