Výhru Vodňan nad Loko ČB pečetil Šlehofer

pondělí, 17. září 2018, 16:13

Druhé podzimní vítězství získaly Vodňany na domácím trávníku s českobudějovickou Lokomotivou. Na brzký gól hostujícího Weinreba ze 7. minuty odpověděl už po dvou minutách Kunc a krátce před poločasem přidal druhou branku Šteier. Domácí definitivně uklidnil až Šlehoferův gól v 90. minutě, jímž završil skóre na 3:1. Foto: Jan Škrle

Výhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil ŠlehoferVýhru Vodňan nad Loko ČB pečetil Šlehofer