Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4

čtvrtek, 15. listopadu 2018, 11:41

Domácí Větřní po celý zápas vedlo. Nejprve 2:0, pak 3:1, ale Planá dokázala vždy vyrovnat. Když dal střídající Podskalský čtvrtý gól v 88. minutě, vypadalo to, že potřebné vítězství získají domácí, ale ve druhé minutě nastavení vyrovnal po rohu svým druhým gólem Carda na 4:4. Foto: Petr Vlasák

Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4Větřní přišlo o výhru v nastavení. Planá dotáhla na 4:4