OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1

středa, 15. září 2021, 20:59

Od úvodních minut získali Volarští územní převahu a z první šance trefil Svěchota tyč. To hráče Tatranu nabudilo a hrálo se podle jejich not. Vedení se ujali v 19. minutě, kdy velmi pěknou akci na tři doteky uklidil za záda gólmana Kočárek. Po devíti minutách skóroval Bledý a převaha Volarských se stupňovala. Tlak vrcholil ve 32. minutě, když zvýšil na tříbrankový rozdíl M. Peter, který sehrál vydařený zápas. Ve 38. minutě však přišel ojedinělý závar před brankou Volar a Michala Sedláka překonal Cibuzar.
Volarští však i do druhého poločasu vyběhli s úsilím zápas udržet a něco přidat. To v 54. minutě potvrdil Svěchota, který svým druhým gólem v zápase v podstatě rozhodl. Od této chvíle domácí kontrolovali hru, a když Vairich překonal gólmana hostí popáté, bylo rozhodnuto. Domácí dohráli v pohodě, byli lepší na míči a soupeře k ničemu nepouštěli. Hosté mohli snížit z penalty, jenže hostující Novák nastřelil břevno a dorážku uklidili domácí míč do bezpečí.
Dvanáct minut před koncem Svěchota hloupě fauloval bez míče a rozhodčí Harvalík mu červenou kartu. Domácí šli do deseti a i přes tuto komplikaci zaslouženou výhru udrželi. Bylo to po kolektivním výkonu, který se padesátce diváků líbil, a na závěr utkání se děkovalo dýmem. Text a foto: Ladislav Beran

OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1OP: Tatran Volary - 1.FC Netolice B 5:1