Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Okresní pohár pro FC AL-KO Semice B

středa, 9. května 2018, 19:30

Ve finále poháru OFS Písek na stadionu FC Písek porazilo třetitřídní béčko Semic Královu Lhotu 3:2 a slavilo vítězství v okresním poháru. Foto Jan Škrle

FC AL-KO Semice B – TJ Králova Lhota 3:2 (1:1)
Branky: Stiblík, J. Keclík, Říha – Keřík, F. Breibsch (vlastní). Rozhodčí: Toucha – Kaštánek, Žemlička. 60 diváků.
Semice: Poskočil – D. Nousek, F. Breibisch, P. Keclík, Koller, Hadáček, J. Keclík, Císařovský, Říha, Holub, O. Stiblík. Střídali: Kubiš, Kadlec, Ryneš, T. Breibisch, Zoch.
Králova Lhota: Bubák – Tvrzský, Herman, Maštalíř, Jan Mašek, Josef Mašek, Končický, O. Lopata, Kozák, Keřlík, Janáč. Střídali: Biskupič, Vařenka, Z. Lopata, Holan, Kaplan.

 

Okresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice BOkresní pohár pro FC AL-KO Semice B
 
 

Reklamní sdělení

Reklama