Protivín v utkání se Strakonicemi ukázal, že góly dávat nezapomněl

pondělí, 5. září 2022, 19:47

Protivín - V Protivíně viděli diváci zase hodně gólů, i když tentokrát si je nechali domácí až na druhý poločas. V tom prvním měli dobrý nástup, několik nevyužitých slibných příležitostí, pak už jen sice mírnou převahu, ale zase minimálně dvě velké šance nevyužili k získání náskoku. Hosté se po náporu domácích v úvodu otřepali, do poločasu párkrát zahrozili, naštěstí pro protivínské bez gólového efektu. Do druhého poločasu vlétli domácí zase velmi aktivně a tentokrát se i urodily branky. Po slepených dvou brankách se hra hostů úplně zhroutila, domácí opanovali hřiště a přidali další branky.

Sled zajímavých situací:

Štěpka unikl po pravém křídle, jeho přízemní centr nedokázali ani Říha ani J.Vorel dopravit za brankovou čáru, navíc Říhovi byl pískán ofsajd

12´ Domácí obrana chybovala na pravé straně, únik hostů stačili zablokovat stopeři bez ohrožení branky

14´ J.Vorel se nejlépe zorientoval ve spletité situaci před hostující brankou, jeho střelu do prázdné stačili hostující stopeři srazit na roh

16´ J.Vorel uvolnil do vápna Petra, jeho střela však mířila přímo do brankáře hostí¨

19´ Petr po chybě obránce a prostrčení Kulíka postupoval sám na gólmana, ale opět trefil jen jeho náruč

21´ nebezpečný trestňák hostí vyrazil Pícha

32´ Říha postupoval sám na brankaře, přehodil jej, ale míč šel vedle strakonické branky

42´Pícha se tentokrát vyznamenal a vyrazil tvrdou střelu hostujícího útočníka

47´ Zach vysunul Petra po levé straně, ten zatáhl do vápna a perfektním obstřelem na zadní tyč dostal domácí do vedení 1:0

49´ Z.Vorel obloučkem za obranu našel svého bratra, který hrudí sklepl na Petra a ten se nemýlil 2:0

58´ J.Vorel vybojoval těžký souboj s hostujícími obránci na polovině hřiště, obhodil si posledního, unikl a uvnitř vápna přesně k tyči dal na 3:0. Tímto gólem oslavil dopolední narození svého prvorozeného syna Jaromíra juniora.

60´ Bečvář opět na levé straně vysunul Nedvěda, tam postupoval sám, bohužel namísto gólové střely hledal spoluhráče ve vápně a jeho pokus byl zablokován

65´ Hrachovec vtipně prostrčil na J.Vorla a ten už si věděl rady 4:0

67´ Hrachovec centroval, Vojík předskočil obránce a skóroval 5:0

79´ centr hostí zasáhl Zacha nešťastně do ruky, rozhodčí nařídil penaltu, kterou Pícha vynikajícím zákrokem vyrazil