V Protivíně padlo devět gólů, diváci byli spokojeni

pondělí, 22. srpna 2022, 10:26

Protivín - První mistrovský zápas v Protivíně přinesl průměrný fotbal, který byl však okořeněn mnoha góly, takže domácí diváci byli spokojení. Domácí byli po celý zápas lepším týmem, byly však minuty, zejména zhruba dvacet minut po poločasové přestávce, kdy se nemohli dostat do tempa a soupeř je přehrával. Pak se ale opět vrátili do hry a v závěru zápasu nastříleli ještě tři pěkné branky. Domácí útočník Adam Petr si připsal první hattrick v protivínském dresu.

Sled zajímavých situací:

již v 9. sekundě se domácí ujali vedení. Hrachovec zachytil nepřesný odkop hostujícího obránce, vysunul Petra a bylo to 1:0

po přihrávce J. Vorla prodloužil Petr na Hrachovce, ten obstřeloval brankáře, bohužel těsně minul

J.Vorel sám na malém vápně chtěl ještě přihrát Petrovi, jeho přihrávku skluzem vykopl obránce

po ztrátě domácích na pravé straně přišla dlouhá přesná přihrávka na hostujícího Kočera, který překonal Píchu 1:1

18´po dalším rychlém útoku hostí po levé straně chyběl útočníkovi krok, aby přihrávku sklepl do prázdné branky

27´Buko Abawata se dostal ve vápně hostí k odraženému míči, jeho slabá střela levačkou mířila přesně do gólmana

30´ Bečvář vysunul na pravé straně Hrachovce, jeho přihrávku lízl obránce přesně k Petrovi, který uklidil na 2:1

33´ rozehraný roh nakrátko centroval Vojík, našel hlavu Petra a ten zvýšil na 3:1

39´ J.Vorel vyslal kolmici na Hrachovce, ten tváří v tvář gólmanovi nezaváhal – 4:1

40´ další pěknou akci domácích zakončoval Hrachovec, jeho střela byla zablokovaná, Buko z dorážky vedle

55´J. Vorel obstřeloval brankáře z 25 metrů, střela těsně minula branku

64´ rychlý útok hostí zprava, zpětná přihrávka na útočníka, střela však byla zblokována na roh. Po sérii rohů se dostal hostující hráč k míči sám ve vápně, netrefil branku

66´ na lehký oblouček na velké vápno domácích nedoskočil Z. Vorel, nabíhající útočník míč zpracoval a snížil na 4:2

82´J. Vorel další kolmicí vysunul Říhu, ten obešel gólmana a do prázdné branky dal na 5:2

86´ Říha sebral míč obránci, od zadní čáry hledal J. Vorla, obránci jeho centr zblokovali jen ke Kvasničkovi, ten znovu hledal J. Vorla, kterého srazil obránce – penalta. Tu Z. Vorel bezpečně proměnil 6:2

90´ faul hostí před vápnem potrestal J. Vorel přesnou střelou do protipohybu brankáře 7:2