Protivín nedal šance a v pouze průměrném duelu s Týnem jen remizoval

pondělí, 23. května 2022, 08:33

Protivín - V Protivíně viděla velmi solidní návštěva zápas, který začal ve slušném tempu, postupně se však úroveň hry snižovala a dohrál se sotva průměrný zápas. I přesto si mužstva vypracovala několik šancí, domácí i několik vyložených. Nezvládli však koncovku, proto nevyhráli.

Sled zajímavých situací:

4´ Špatný odkop týnského brankáře zachytil Říha, trochu déle si však míč připravoval, a jeho střelu do prázdné branky stačil vykopnout hostující obránce.

15´ Dobal prošel středem hřiště a jeho následná nebezpečná střela naštěstí letěla těsně vedle

16´ Říha dostal vynikající přihrávku od Vorla, uvolnil se a přehazoval vyběhnuvšího brankaře, bohužel přehodil i branku

22´ Hrachovec převzal přihrávku ve středovém kruhu, v situaci 3 na 1 se rozhodl vzít to na sebe, vystřelil a jeho střela pod padajícího brankáře překvapivě rozvlnila sít… pár minut na to brankář hostů střídal

28´ Ztrátu domácích na vlastní polovině hasil Nedvěd na poslední chvíli před vlastní brankou na roh… za ním byl nabíhající hostující hráč před prázdnou brankou

48´ Zeman unikl po levé straně, přihrál Hrachovcovi, ten chtěl situaci vyřešit kličkou brankáři, ten však jeho úmysl vystihl a vychytal ho

50´ Domácí obrana zaspala, špatně pokryla útočníky hostí a úplně volný Hudeček po přihrávce zleva přesně trefil pravý spodní roh domácí branky

52´ Hrachovcovi scházely centimetry, aby před prázdnou brankou dosáhl na prudkou přízemní přihrávku od Říhy

56´ Vojta po trestném kopu Bečváře prudce hlavičkoval, ale vedle

65´ Vojta na malém vápně nedokázal hlavou dopravit míč do sítě po vráceném rohu

68´ do třetice Vojta – krásnou střelu Z.Vorla z trestného kopu k němu vyrazil gólman, bohužel přímo do kolena a míč se odrazil vedle

70´ - 80´ domácí přestáli a zablokovali několik nedorozumění vlastní obrany včetně brankáře

FK Protivín - FK Olympie Týn/Vlt. 1:1 (1:0)

Góly: 22. Hrachovec - 50. Hudeček. Rozhodčí: Žemlička - Němec, Kaštánek. Delegát: Peterka. ŽK: 0:2 (Vařil, Dobal). Diváků: 172.