Protivínští si s chutí zastříleli, Rudolfovu nadělili pět gólů

pondělí, 9. května 2022, 15:05

Protivín - Sobotní utkání na protivínském hřišti se hrálo v pohodovém tempu. Obě mužstva se snažila o kombinační fotbal, spíš si hleděla útočení, bráněním se moc nezabývala.

O zajímavé momenty před oběma brankami nebyla v utkání Protivín - Rudolfov nouze. Byl to zápas Patrika Hrachovce, který svou rychlostí a technikou dokázal překonat hostující obranu a kromě vstřeleného gólu si připsal dvě asistence pro střelce Říhu. I hosté měli své příležitosti, ale domácí, několikrát i s trochou potřebného štěstí, dokázali svou branku uhájit.

Zajímavé momenty zápasu:

16´ Hrachovec u levé brankové čáry obešel obránce a zhruba metr od čáry zatočil svou střelu přesně za zadní tyč – 1:0

20´ po domácí obranou odhlavičkovaném centru zprava Pouzar z voleje střílel těsně nad

26´ Rudolfovští se prokombinovali protivínskou obranou a gólovou střelu vyrazil Barbotkin na brankové čáře hrudí

28´ centr Barbotkina hlavičkoval Zeman, gólman Rudolfova vyrazil, Říha míč přeběhl a na dlouhou nohu ho již nedokázal dopravit do sítě

41´ po trestném kopu hostí zleva se dostal k odraženému míči Hrachovec, po sedmdesátimetrovém sprintu namazal od brankové čáry Říhovi a ten uklízel míč do brány – 2:0

50´ Hostující Šindelář se uvolnil ve vápně, jeho střelu na branku odhlavičkoval Zach

53´ Říha špatně trefil míč po Barbotkinově průniku a zpětné přihrávce

56´ Štěpka zblokoval střelu útočníka hostí, směřující do odkrytého kouta domácí branky

57´ následoval roh, po kterém se dostal k odraženému míči opět Hrachovec, protáhl se kolem obránce a předložil Říhovi 3:0

58´ po ztrátě hostující obrany Říha přistrčil Zemanovi4:0

64´ hostující útočník vyhrál na brankové čáře souboj s Barbotkinem, míč se dostal k Pouzarovi a ten jej poslal do sítě - 4:1

70´ Štěpka vydřel na polovině míč, vzápětí vyhrál souboj u postranní čáry, potáhl míč až k brankové čáře a zpětnou přihrávkou dokázal najít Hryneviche, který prostřelil gólmana – 5:1

77´ po zpětné přihrávce od brankové čáry chyběly rudolfovskému útočníkovi milimetry, aby dosáhl na míč a skóroval

79´ Pícha po nedorozumění domácí obrany vyrazil hostům gólovou střelu

80´ Říha toužil po hattricku, po úniku z pravé strany však nastřelil jen nohy hostujícího gólmana

90´ hosté hezkou kombinací překonali domácí obranu, ale finální střelu zastavila jen tyč

FK Protivín - SK Rudolfov 5:1 (2:0)

Góly: 16. Hrachovec, 41. Martin Říha, 58. Martin Říha, 59. Zeman, 70. Hrynevich - 64. Pouzar. Rozhodčí: Albert - Jevčák, Pravda. Delegát: Řezáč. Bez karet. Diváků: 100.