Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.

 

Týnská Olympie slaví 100 let, gratulovat přijede Brichta, Verona a fotbalové legendy

 
sobota, 20. března 2021, 12:20

Rovných sto let! Už od roku 1921, tedy od dob první republiky rozdává radost Fotbalový klub Olympie Týn nad Vltavou. A století fotbalové radosti se sluší oslavit.

 „Sto let je jedinečné jubileum, které si zaslouží velkou oslavu. Připravujeme celodenní akci s bohatým sportovním a hudebním programem,“ prozrazuje předseda klubu Antonín Hudeček.

Program a termín oslav odtajnila FK Olympie 18. března, což má svou symboliku. „Oslavy 100 let na našem stadionu vypuknou přesně za 100 dní – v sobotu 26. června,“ vysvětluje předseda.

Na narozeninovou party se na stadion FK Olympie sjedou skutečně exkluzivní gratulanti. Fotbalové legendy budějovického Dynama. Rocker Aleš Brichta. Populární skupina Verona. Na závěr programu plánují v Týně ohňostroj a velkou afterparty s DJ Mistrgalem přímo na stadionu.

„Pro fotbalové fajnšmekry připravujeme ještě speciální bonbonek, říkejme tomu zatím fotbalové překvapení ligové úrovně,“ usmívá se Antonín Hudeček.

Zdá se, že na konci června to bude v Týně velká jízda, otcové zakladatelé z roku 1921 by jistě měli radost.

Program:

14:00 Předzápas přípravek

15:00 SK Dynamo České Budějovice „35“ vs. FK Olympie „35“

17:00 Ligové fotbalové překvapení vs. FK Olympie A-tým

19:30 Aleš Brichta

21:00 Verona

22:00 Ohňostroj a afterparty s DJ Mistrgalem

0:00 Nová věc

Další informace na facebooku události: zde

Předprodej vstupenek v síti Ticketportal a v Cyklosportu Otčenášek: zde

Cena vstupenky: v předprodeji 250 Kč / na místě 300 Kč. Děti do 15 let v doprovodu rodiče za polovinu – Family Ticket. Děti do 120 cm zdarma.

Napsal(a) FK Olympie Týn nad Vltavou | Tisková zpráva
 


 

Reklamní sdělení

Reklama